Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Kabel do głośnika centralnego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szanowni koledzy

Czy ktoś z was już próbował przeprowadzić przewód od głośnika centralnego z przodu do radia? zaglądałem tam ostatnio i szczerze mówiąc czarno to widzę. jest tylko wąska szpara przez którą przechodzi przewód do czujnika nasłonecznienia i tyle. potem ginie gdzieś w czeluściach deski rozdzielczej. i nijak szukać gdzie to wychodzi... jeszcze mi tylko przychodzi do głowy od strony zegarów dojście do tego. a tak to wymiękam, od strony radia i schowka pasażera nie ma szans, wszystko zabudowane.

Opublikowano

Ja nie pamiętam jak było u mnie ale wydaje mi się że przeciągnąłem drut od strony szyby do radia albo od radia do szyby i za niego zaczepiłem przewód głośnikowy.

Opublikowano

a przy okazji podczepie sie z moim pytankiem...

na srodku kratki jest ten czujnik nasloneczenienia... nie potrafie sciagnac tej kratki bo nie wiem gdzie tam jest ukryta srubka. ktos moglby to opisac bo szarpac na sile za wszystko nie chce... (zakladam, ze w b7 i exeo jest identycznie jak w b6 ... opiszcie prosze jak to jest u Was)

Pozdrawiam,

Przemek

Opublikowano
  • Autor

a przy okazji podczepie sie z moim pytankiem...

na srodku kratki jest ten czujnik nasloneczenienia... nie potrafie sciagnac tej kratki bo nie wiem gdzie tam jest ukryta srubka. ktos moglby to opisac bo szarpac na sile za wszystko nie chce... (zakladam, ze w b7 i exeo jest identycznie jak w b6 ... opiszcie prosze jak to jest u Was)

Pozdrawiam,

Przemek

Osłonkę podważasz i wyłazi sama, podważaj patrząc od strony wnętrza samochodu bo od strony szyby są dwa ząbki które wchodzą w resztę obudowy. a potem jedna śruba doskonale widoczna od góry pozwala odkręcić czujnik. po jego wyjęciu jest jeszcze jedna trzymająca maskownicę

Opublikowano

Osłonkę podważasz i wyłazi sama, podważaj patrząc od strony wnętrza samochodu bo od strony szyby są dwa ząbki które

masz na mysli ten odstajacy "babel"? Czyli krotko... czujnik naslonecznienia jest pod oslonka, ktora trzeba podwazyc od strony kabiny i wtedy widac gdzies tam srubke blokujaca kratke?

Pozdrawiam i dziekuje,

Przemek

Opublikowano
  • Autor

Osłonkę podważasz i wyłazi sama, podważaj patrząc od strony wnętrza samochodu bo od strony szyby są dwa ząbki które

masz na mysli ten odstajacy "babel"? Czyli krotko... czujnik naslonecznienia jest pod oslonka, ktora trzeba podwazyc od strony kabiny i wtedy widac gdzies tam srubke blokujaca kratke?

Pozdrawiam i dziekuje,

Przemek

ta osłonka którą trzeba podważyć przykrywa większą część czujnika, wystanie z niej tylko ten czarny bąbel jak to ładnie nazwałeś. osłonka jest prawie kwadratowa, myślę że nie powienieś mieć żadnego problemu wyczaić że to właśnie ona...

Opublikowano

dzieki, poradzilem sobie (od strony szyby na "zazebienie" a od strony kabiny na blaszane zatrzaski - latwo schodzi .. jak sie wie gdzie podwazac:) )

Pozdrawiam,

Przemek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.