Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Problem z Kierownicą - Gorzów Wlkp


Escalide88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam Audi a4 avant 2.6 ben b5 rok 1997 z silnikiem ABC

opis problemu w Grudniu zeszłego roku miałem stłuczkę mianowicie koleś mi wjechał w bok samochodu w przednie prawe koło i skrzywiła się kierownica wymieniłem wahacze dopiero w lutym bo jeszcze były w miarę jeżdżenia zrobiłem geometrie kół itp okazało się ze zwrotnica do wymiany wiec zabrałem się za to po wymianie zwrotnicy oraz czop-a w tylnej belce zrobiłem ponowna geometrie co nie dało żadnego efektu kierownica dalej krzywa w prawa stronę męczyłem tych od zbierznosci już chyba 3 miesiąc z 20 razy byłem wszystko zrobiłem i nie wiem czego to może być wina

DODAM TYLKO ZE KIEROWNICA BYŁA PROSTO PODCZAS USTAWIANIA KÓŁ tylko jak wyjechałem to na wprost jak jade kierownica krzywa ale mnie nie znosi

Serdecznie proszę o rade geometria za pomoc laserów nie komputerowa taka standardowa

Pozdrawiam

[mod]Gdzie jest prefix!!!! - poprawiłem (kolejne wylądują w koszu)[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol a gdzie robiłeś geometrię?Ja w u Ciebie robiłem koło Orlenu na wylocie na Szczecin i tam w miarę znaja się na rzeczy.

A maglownica była sprawdzana???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejadę się zobaczę jutro : ) myślę ze tak kuzyn jest mechanikiem i sam nie może stwierdzić wiec radze się was jak by była Maglownica do wymiany o tym by mi powiedział fakt nie jest on specem od geometrii ale z tego co wnioskuje nie dało by się zbierznosc zrobić jak była by walnięta maglownica a zbierznosc jest a kierownica krzywa

A geometrie robiłem na Piaskach w Gorzowie

[br]Dopisany: 19 Maj 2011, 19:51_________________________________________________120 zł chcą za geometrie żal powiem tak dziś zauważyłem ze ściąga mnie na lewa stronę chyba źle mi zrobili zbieżność ciśnienie wyrównałem chyba ze to wina opony co myślicie o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jak Ci robili tą geometrię...

Jak paździochem zaliczyłem dzwona w tylne prawe koło to też przestawiła mi się kiera ale podjechałem ustawić zbieżność i wszystko wróciło do normy.

120zeta drogą nie chodzi ale oni robią naprawdę poprawnie i pod obciążeniem.

Wymień wszystko co jest podejrzane i jedz zrobić porządnie zbieżność :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oponki teraz do 17 zamówiłem jak założę i wywarze to zobaczę może wina złego wyważenia no i eksploatacji opon [br]Dopisany: 21 Maj 2011, 15:33_________________________________________________Witam koledzy dalej nie uporałem się z tym fantem i nie wiem co jest nie tak auto ucieka w prawo myślę ze to wina belki tylnej dla tego nie można z przodu ustawić zbieżności ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...