Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Gdzie znajduje się czujnik G62

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem z wentylatorem który cały czas się załącza. Temperatura trzyma ładnie i na desce i na VAG czyli termostat dobry. Wymieniłem płyn chłodniczy i odpowietrzyłem dobrze układ. Jedyny błąd jaki mi wyskakuje to znany na forum 16500. I teraz mam pytanie czy ten czujnik znajduje się na dole po prawej stronie chłodnicy na takim rozdzielaczu gdzie węże wody się schodzą?? Czy jest jeszcze jakiś inny czujnik który mógł ulec awarii też??

[mod]A może byś podał oznaczenie silnika, bo w różnych silnikach jest inaczej, a tu nie ma wróżek.[/mod]

Opublikowano

w benzynach przeważnie są dwa czujniki-jeden do potrzeb ECU,drugi do wskazań na desce-nie pamiętam który jest który,ale jeden masz na dole chłodnicy,na wężu,a drugi za pokrywą zaworów,nad wężami od nagrzewnicy-choć wskazywałbym na ten na dole :wink4:

Opublikowano

Jeden czujnik jest na dole prawej strony chlodnicy dwu pinowy szary , nastepnie za blokiem silnika jest czujnik 4 pinody zielony.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.