Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] Grill poliftowy 99-01 na alledrogo pomoc


Gość lightfighter87

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lightfighter87

Witam, z racji tego że poliftowe lampki już wyręzane :) przyszedł czas na zmianę grilla, 99-01.

Pytałem ostatnio w ASO za cenę nowego, 330zł, sam facet w serwisie zdziwił się że aż tyle. Mniejsza z tym.

Znalazłem kilka ofert na alledrogo, tam można niby kupić kompletny grill ze znaczkiem, nie klejony, oryginalny za ok.130 zł.

W czym tutaj jest haczyk ?? Czy sprzedający faktycznie nie ma pojęcia o wartości przedmiotu czy są to kolejne pseudo podróbki pod szyldem stan idealny i oryginał ??

Porównywałem kilka zdjęć z różnych aukcji w różnym czasie i na każdym grill wygląda inaczej, ten ma bardziej błyszczące ramki, ten znowu nie błyszczy i jest oryginalny. Pokręcenia można dostać.

Czekam na wasze opinie w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy grill w ASO pewnie tyle kosztuje i jak znam ceny serwisów to ta wydaje mi się normalna. Na allegro kupując za 130 masz używany. A tak poza tym to na forum wyrwiesz taniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na oryginalną i nie ma powodów, żeby myśleć inaczej :) Zakupiłbym :good: Tak na marginesie to zjęcie w ciemności robione i nie widać w jakim tak naprawdę jest stanie - przy takim oświetleniu to każdy się błyszczy :wink4: Jak masz jakieś obawy to poproś o zdjęcie z tyłu, tam nawet jest logo audi wytłoczone na tworzywie. [br]Dopisany: 26 Maj 2011, 10:17_________________________________________________tak w ogóle to trochę ceni za przesyłkę, ja bym kupił na forum - jakiś czas temu widziałem chyba za 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lightfighter87

Napisałem już do gościa o jaśniejsze zdjęcia. Dzięki za uwagi, nigdy nie miałem okazji z bliska zobaczyć tego cudeńka.

Najważniejsze że pomimo zapewnień wygląda na faktyczny oryginał.

Trochę szkoda tych 330 w serwisie, zważywszy że mam hamulce z przodu do zrobienia.

Jeszcze raz dzięki za pomoc :good:

Temat do zamknięcia, chyba że ktoś będzie miał podobny dylemat i będzie chciał się upewnić przed zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...