Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Nierówno stoi po wymianie zawiechy


aleksxvz1

Rekomendowane odpowiedzi

usiądź na miejscu kierowcy i sie akurat wyrówna :polew:

a tak poważnie kupowałeś komplet zawieszenia czy sztukowałes? Bo może nie taki amor albo spręzyna włożone. Pozatym ile czasu masz to na samochodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko wymienione tydzien temu sprezyny KYB amortyzatory MONROE tuleje nie wiem i to jest anglik kierownica z prawej strony .to obnizenie jest w czasie jazdy i tylko z prawej strony ,moze cos zle złozyłem moze to gumy miedzy amortyzatorem a sprezyna czy moze cos brakowac [br]Dopisany: 27 Maj 2011, 09:15_________________________________________________i do dzisiaj nikt nic nie wymyslił a mineło 11 dni co jest przyczyna .a moze słabo dokrecone sruby ktore trzymaja tylna belke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzałem sprezyny .wyglada jakby pret amortyzatora nie szedł wosi sprezyny .a sprezyna jest lekko łukowato.[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 12:51_________________________________________________czy ktos wie jak ustawic amortyzatory i sprezyny zeby wszystko grało jakis schemat moze opis.zgóry dzieki :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nie powie jak powinny byc zamontowane sprezyny z amortyzatorami i czy maja byc lekko łukowate .truuudno [br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 16:41_________________________________________________znalazłem guma pod sprezyna ,na gorze nie trzyma koncowki i sprezyna sie rozchodzi .musze zmienic gumy tylko niewiem gdzie kupic nowe i jakiej firmy . mysle ze byla juz bardzo stara ,bo na wyglad byla ok.paaaaaaaaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...