Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Podłączenie przeciwmgielnych jako dziennych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Czchiałem sie dowiedziec czy da sie jakos podlaczyc swiatla przeciwmgielne zeby swiecily tak jak swieca swiatla do jazdy dziennej w nowej Octavii? Najchetniej żeby zapalaly sie tylko przeciwmgielne przednie, bez zadnych postojowek i gasly w momencie wlaczenia swiatel mijania.

Jesli ktos mialby pomysl albo znal miejsce gdzie mozna takie cos zrobic to bede wdzieczy za pomoc. Juz raz wymienialem palniki ksenonowe i przetwornice i wolalbym w ciagu dnia nie jezdzic na ksenonach bez potrzeby.

Opublikowano
  • Autor

Ale ten modul SD-2 podobno sie bardzo przepala.

Opublikowano
  • Autor

Pytanie było nie czy można z tym jeździć tylko czy da się tak zrobić.

Z tym urządzeniem SD-2 według przepisów też nie można jeździć, bo też jest bez homologacji.

Opublikowano

w Polsce mało który policjant ogarnia w co jakie auto jest wyposażone więc nie ma co się zastanawiać. Ja przy kontroli nie miałem żadnych problemów. A jak chcesz na halogenach mieć to i ten moduł można podłączyć pod halogeny zamiast światła drogowe :naughty:

Opublikowano

Witam,

Czchiałem sie dowiedziec czy da sie jakos podlaczyc swiatla przeciwmgielne zeby swiecily tak jak swieca swiatla do jazdy dziennej w nowej Octavii? Najchetniej żeby zapalaly sie tylko przeciwmgielne przednie, bez zadnych postojowek i gasly w momencie wlaczenia swiatel mijania.

Jesli ktos mialby pomysl albo znal miejsce gdzie mozna takie cos zrobic to bede wdzieczy za pomoc. Juz raz wymienialem palniki ksenonowe i przetwornice i wolalbym w ciagu dnia nie jezdzic na ksenonach bez potrzeby.

Całe to SD-2 koledze chyba nie jest do niczego potrzebne.

Trzeba zastosować taki prosty moduł

http://allegro.pl/automatyczny-wlacznik-modul-swiatel-dziennych-i1621544913.html

i podłączyć halogeny bezpośrednio pod aku na przekaźniku tak aby załączały się niezależnie od mijania/pozycyjnych....

Po co obniżać moc przeciwmgielnych stosując SD-2? Pytanie jak ten moduł zachowywać się będzie z H11?

Może zwróćcie się do producenta bo one już różne figle płatały, troche opowieści na forum jest.

Ja sam nie wiem czy brac ten moduł niby spoko ale jakoś brak odwagi żeby mu zaufać...

Opublikowano

Z tym urządzeniem SD-2 według przepisów też nie można jeździć, bo też jest bez homologacji.

Moduł nie musi mieć homologacji tylko reflektory do których jest podłaczony maja mieć homologację DRL.

Opublikowano
  • Autor

Wlasnie o to mi chodzilo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.