Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Zawieszenie Pomoc


Escalide88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem od czasu do czasu przy skręcaniu słychać ocieranie dziwny dźwięk nie wiem czy to coś w zawieszeniu czy przypadkiem łożysko od alternatora już pada bo jak dodaje gaz to tez dziwny dźwięk ale co ma się jedno do drugiego to nie wiem zawiecha wymieniona na nowa problem w tym ze 3 razy ustawiana geometria i dalej mnie ściąga na prawo ;/ czy belka może być z tylu krzywa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie masz problemy z tylnimi tulejami albo ktoryms amorkiem?? mi wylal kiedys tylni i za hu hu nie moglem zbieznosci ustawic caly czas mi znosilo na jedna strone po wymianie amorkow jak reka odjal[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 21:40_________________________________________________aha co chcialem w tej sprawie dopowiedziec pojechalem na diagnostyke od autobusow z prawdziwego zdarzenia na plyte koles sprawdzil auto i stwierdzil ze tyl jest krzywy i nie ustawie za chiny zbieznosci to sie wkurw.. i taksowkarz mi polecil goscia co w szopie przyslowowej robi i gosc ustawil i szedl jak po sznurku co niby tyl byl krzywy.. takze moim zdaniem sa ludzie i ludziska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam amorki wymieniałem to znaczy sprężyny bo same amory były ok gumy na tulejach sa nie naruszone nie widac na kanale zyby cokolwiek tam sie działo powiem tylko ze miałem z przodu krzywa zwrotnice wymieniłem i dalej znosi a ustawiałem geometrie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi tez znosi na prawa strone ale ja mam wytrzepane wahacz i lacznik stabilizatora zmienie jutro komplet i wtedy zobacze co dalej.. ja bym na twoim miejscu najpierw szukal od opon felg najprosciej a pozniej dalej ale co myslisz ze takiego strzala dostal ze nie idzie zbieznosci ustawic?? a z przodu nie masz rzadnego luzu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie luzu nie ma zmieniłem wahacze kpl. no bede musaił zobaczyc opony z tylu zmieniłem ale z przodu jeszcze jako tako bierznik jest a 17" 205/40 troszke kosztuja

dodam ze prawa strona tylnia obciera mi o nadkole ale to chyba spartaczył robote blacharz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no stary tu juz filozofii nie ma zmieniales springi tak. wiec ktorys amor masz w d*pie popatrz czy z nich nie cieknie albo nie trzymaja. u mnie wina znoszenia kiedys wylany tylny amor i tez myslalem ze to nie ma nic wspolnego ale jak wymienilem szedl jak po sznurku. ale ja tez bede walczyl ze sciaganiem dzis wymieniony komplet przodu a dalej znosi na prawa strone lekko bo lekko przy 100 km ale w poniedzialek zaczynam najpierw od felunku pozniej dalej bede szukal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozę i masz racje tylko co ma tył do przodu jak mowa jest o tyle ze znosi na prawa stronę a lewa tylna strona ociera o nadkole zmieniłem czop z tyłu ale patrząc z daleka prawa strona jest pochylona ku wewnątrz a lewa bardziej stoi prosto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...