Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Alarm nie działa - pomocy


smolar22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałem zapytać co może być. Mam fabryczny alarm z czujnikiem wnętrza. I teraz tak. Po zamknięciu się kontrolka w drzwiach normalnie miga. Potem tez cały czas.

Niestety alarm nie włącza się . Czy jest możliwość zebym jakoś bawiąc się pilotem wyłączył alarm, syrenę lub cos innego ? Nic nie było robione z instalacją.

Gdzie wogóle jest ten alarm ? Moze przy myciu auta gdzies coś rozłączyłem ?

Czytałem w instrukcji obsługi że jak alarm jest coś nie tak to zaraz po zamknięciu drzwi podobno na stale swieci się dioda przez 30 sekund a tutaj nie świeci stale tylko miga, tak jakby było ok.

Czy wiecie gdzie może być problem ?

Może jest ktoś w Wwie co się na tym zna ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałobyś sie wkleić bledy z MODULU KOMFORTU wtedy cokolwiek można powiedzieć co padło :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak moge sprawdzic błędy z modułu komfortu ? Czy np. mogę to jakoś sprawdzić bez Vaga czy innej aparatury, gdyż takowej nie posiadam :(

Co do reszty to sprawdzałem np. tak. Zamknąłem drzwi poczekałem z 10 minut ( szyba otwarta) i potem przez szybe np. otwierałem maskę z przodu. i nic.

dodatkowo otwarłem drzwi kluczykiem i nie robiłem nic( jak czytałem w instrukcji obsługi to po 30 sekundach też powinien się uruchomić ) .

Czy jak trzeba jakiś soft to może ma ktoś w Wwie aby sprawdzić ?

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez VAGA sie nie obejdzie :confused4: Zajedz na Spota do Wawy to ktos ci pomoze :) Przyczyn moze byc wiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...