Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

miejsce myśle ze powinno zostac , za długo juz sie spotykamy w Galerii by zmieniac miejsce :gwizdanie: jedynie co to mozemy sie przeniesć o pietro niżej na okres zimy....

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gdzies was tam wcisne

Są 2 latarnie na zdjęciu to akurat dasz ich tam :decayed: :decayed: :decayed:

:shocked::polew: :polew: :polew:

Ogruś mówiłem Ci że chłop ma potencjał :decayed: wystarczy mu dobry trener (czyt. ja) i nikt do niego nie podskoczy :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

gdzies was tam wcisne

Są 2 latarnie na zdjęciu to akurat dasz ich tam :decayed: :decayed: :decayed:

:shocked::polew: :polew: :polew:

Ogruś mówiłem Ci że chłop ma potencjał :decayed: wystarczy mu dobry trener (czyt. ja) i nikt do niego nie podskoczy :decayed: :decayed: :decayed:

zapomniałeś mu tylko wyłożyć żeby po tobie nie jeździł :polew: :polew: :polew: ale dobrze niech się chłopak wyrabia, najwyższy czas :gwizdanie:
Opublikowano

Gracjany nie teraz bo ustalamy miejsce spotów :kox::decayed:

Opublikowano

Pablo już sie wyrobił

dzisiaj nam zrobił wykład o dinozaurach :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Gracjany nie teraz bo ustalamy miejsce spotów :kox::decayed:

taki Gracjan to miałby z Ciebie polew :naughty:

Opublikowano

Gracjany nie teraz bo ustalamy miejsce spotów :kox::decayed:

ja słyszałem ze tobie ksywe tak dziś zmienili :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Trzeniu zapamiętaj wykład o dinozaurach bo na następnym spocie przepytam Cię a jak nie będziesz pamiętał to wypijesz 2 litrową lajtową cole i wrzucimy Ci mentosy do paszczy :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 26 Październik 2008, 21:55_________________________________________________

Gracjany nie teraz bo ustalamy miejsce spotów :kox::decayed:

ja słyszałem ze tobie ksywe tak dziś zmienili :polew: :polew: :polew:

No chyba Cię gracjan opuścił :polew:

Opublikowano

Trzeniu zapamiętaj wykład o dinozaurach bo na następnym spocie przepytam Cię a jak nie będziesz pamiętał to wypijesz 2 litrową lajtową cole i wrzucimy Ci mentosy do paszczy :decayed: :decayed: :decayed:

Ty jednak miałeś spięcie w inkubatorze :decayed:

Opublikowano

Trzeniu zapamiętaj wykład o dinozaurach bo na następnym spocie przepytam Cię a jak nie będziesz pamiętał to wypijesz 2 litrową lajtową cole i wrzucimy Ci mentosy do paszczy :decayed: :decayed: :decayed:

Ty jednak miałeś spięcie w inkubatorze :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: dobre

Opublikowano

Trzeniu zapamiętaj wykład o dinozaurach bo na następnym spocie przepytam Cię a jak nie będziesz pamiętał to wypijesz 2 litrową lajtową cole i wrzucimy Ci mentosy do paszczy :decayed: :decayed: :decayed:

Ty jednak miałeś spięcie w inkubatorze :decayed:

Podobno mówili ze nie zle Cię tam czepało :decayed:[br]Dopisany: 26 Październik 2008, 22:00_________________________________________________jarko nie ładnie tak jeździć z komem w ręce :tongue4:

Opublikowano

nex jak jechałem za Tobą dzisiaj to byłem w szoku...

co Ty masz za naklejkę i ramki? :shocked:

Opublikowano

Trzeniu pewnie jakies zajebiaszcze.. :kox:

Opublikowano

Panowie i Pani..... :) dzieki za spota choc walnałem juz drina i dalej mi zimno..... piętro nizej bedzie o wiele lepiej, cieplej i jaśniej bo po zmianie czasu na zimowy to mozna byłoby przyjezdzac kaszlakami i tak nikt by nie zauwazył :)))

Opublikowano

Myśle że pomysł z przeniesieniem się piętro niżej na okres zimowy jest całkiem dobry.

Pozdrawiam wszystkich którzy dzisiaj byli.

Których nie było..też :>

Opublikowano

Na poczatek dzieki za spota.

Wiem ze to nie tutaj, ale tak bedzie najszybciej, powiedzcie co sadzicie??

http://allegro.pl/item467658565_lampy_przed_angel_eyes_audi_a4_b7_05_czarne_depo.html

Pzdr dla wszystkich

Opublikowano

:hi: wszystkich

Panowie, pytanko: Znacie kogoś w Krakowie kto ma oryginalnego VAG-COM'a z interface'em ? P

Opublikowano

:hi: wszystkich

Panowie, pytanko: Znacie kogoś w Krakowie kto ma oryginalnego VAG-COM'a z interface'em ? P

:hi:

Tytus ma :polew:

p.s gdzie byłeś wczoraj :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.