Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Wtryskiwacze REG OMVL ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam , chcialem zapytac o wasza opinie na temat wtryskow : REG OMVL czy sa dobre? czy moga byc do konfiguracji stag4+ i reduktor zavoli zeta n lub AC R-01 ?

i co sadzicie o tym gosc mi tak napisal " Nie zdejmujemy kolektora jak zresztą każdy warsztat(choć czasem mówią inaczej). Jeśli pan sobie życzy bez wiercenia kolektora to są specjalne dysze pod wtryski bez wiercenia za ekstra dopłatą +50zł. Więcej informacji na miejscu lub tel." ?

Opublikowano

witam , chcialem zapytac o wasza opinie na temat wtryskow : REG OMVL czy sa dobre? czy moga byc do konfiguracji stag4+ i reduktor zavoli zeta n lub AC R-01 ?

i co sadzicie o tym gosc mi tak napisal " Nie zdejmujemy kolektora jak zresztą każdy warsztat(choć czasem mówią inaczej). Jeśli pan sobie życzy bez wiercenia kolektora to są specjalne dysze pod wtryski bez wiercenia za ekstra dopłatą +50zł. Więcej informacji na miejscu lub tel." ?

stag - ok

zavoli lub AC R-01 - oba dobre

reg omvl - to odpowiednik valteka - z daleka od tego

podkladki pod wtryski - nie w tym aucie - trzeba podnosic listwe wtryskowa

zdejmowanie kolektora to podstawa dobrego nawiertu dysz

a tak prywatnie cos ci powiem - zaczynsz szukac miodu w d....e mozesz mi wierzyc lub nie ale tam go nie ma...

Opublikowano
  • Autor

witam , chcialem zapytac o wasza opinie na temat wtryskow : REG OMVL czy sa dobre? czy moga byc do konfiguracji stag4+ i reduktor zavoli zeta n lub AC R-01 ?

i co sadzicie o tym gosc mi tak napisal " Nie zdejmujemy kolektora jak zresztą każdy warsztat(choć czasem mówią inaczej). Jeśli pan sobie życzy bez wiercenia kolektora to są specjalne dysze pod wtryski bez wiercenia za ekstra dopłatą +50zł. Więcej informacji na miejscu lub tel." ?

stag - ok

zavoli lub AC R-01 - oba dobre

reg omvl - to odpowiednik valteka - z daleka od tego

podkladki pod wtryski - nie w tym aucie - trzeba podnosic listwe wtryskowa

zdejmowanie kolektora to podstawa dobrego nawiertu dysz

a tak prywatnie cos ci powiem - zaczynsz szukac miodu w d....e mozesz mi wierzyc lub nie ale tam go nie ma...

a ktory reduktor wybrac zavoli zeta n czy AC R01 ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.