Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Pukanie z lewej strony


a4bydgoszcz

Rekomendowane odpowiedzi

w sobote zmienilem komplet calkiem inna jazda ale dalej slysze pukanie z lewej strony z tego co dobrze kumam pozostala jedynie poducha amorka?? jesli sie myle niech ktos mnie poprawi.. jezeli spracowana poducha bedzie oznaczalo ze amorek tez moze miec juz dosc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłeś do tego co to puka? Mam wymieniona całą zawiechę, końcówki drążków, łączniki stabilizatorów a nadal coś mi puka z lewej strony :wallbash: już sam nie wiem, przeguby, amortyzator czy coś innego? :mysli:

Zauważyłem, że mając auto na lewarku, gdy dokręcam koło, podnosi się koło do góry to słychać właśnie ten stuk :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory za ot ale ciekawi mnie co to moze byc , moze amorek faktycznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłeś do tego co to puka? Mam wymieniona całą zawiechę, końcówki drążków, łączniki stabilizatorów a nadal coś mi puka z lewej strony :wallbash: już sam nie wiem, przeguby, amortyzator czy coś innego? :mysli:

Zauważyłem, że mając auto na lewarku, gdy dokręcam koło, podnosi się koło do góry to słychać właśnie ten stuk :wallbash:

A może ta czapka Ci się poluzowała do której się przykręca górne mocowanie amora i dopiero całość do karoserii z tego co pamiętam chyba na dwóch bolcach z gwintem siedzi od góry przykręcona, albo się poluzował któryś albo wyrwał w co wątpię ale wszystko jest możliwe.

PS. w A4 nie ma łożyska jak się okazuje w b4 jest na bank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedłeś do tego co to puka? Mam wymieniona całą zawiechę, końcówki drążków, łączniki stabilizatorów a nadal coś mi puka z lewej strony :wallbash: już sam nie wiem, przeguby, amortyzator czy coś innego? :mysli:

Zauważyłem, że mając auto na lewarku, gdy dokręcam koło, podnosi się koło do góry to słychać właśnie ten stuk :wallbash:

Skoro podnosisz koło i słychać stuk to masz już odpowiedź, łożysko amortyzatora na bank.

:mysli: no tak amory z przodu pewnie mam do wymiany bo tylko tył wymieniałem, a to łożysko to jest część amortyzatora czy oddzielnie się je wymienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam pukanie z lewej strony napisalem do goscia od ktorego zamowilem amorki i twierdzi ze w audi nie ma lozysk na amorki. wahacze wszystkie mam wymienione na nowe odrazu po zmianie dalej bylo slychac to pukanie. tutaj jest zestaw tych amorki http://allegro.pl/show_item.php?item=1712187461 i te plasikowe krazki ktore przy talezykach to jakies nakladki na amortyzator wiec za co one odpowiadaja i czy ta czesc w amorku moze pukac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co maglownica mi stuka to by bylo slychac przy skretach??!! a mi tylko na pacholkach stuka [br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 20:31_________________________________________________a do czego sa te niby nakladki na amorek za co one odpowiadaja???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...