Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Zatarta sprężarka - gdzie zregenerować?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam zatarta sprezarke w moim A4 1.9 TDI AFN 96r. , sprezarka wydaje charakterystyczny odglos cwierkania. Czy ktos moze polecic jakis serwis gdzie mozna ja zregenerowac lub kupic juz zregenerowana do tego modelu? Ewentualnie rozwazam kupno uzywanej, ale z tym to jest loteria, wiec chcialbym miec jakas gwarancje.

Pozdrawiam

Dawid

Opublikowano

jedź do zakładu gdzie specjalizują sie w klimatyzacjach. Nie wiem czy nie warto sprawdzić sprzęgiełka sprężarki. Może to ono nie działa.

pamiętaj o wymianie ususzacza, skraplacza, i dokładnym płukaniu całego układu jeżeli okaże się sprężarka zatarta. Sama wymiana nic nie da. W układzie zostanie syf i po założeniu nowej po miesiącu używania będzie powtórka z rozrywki.

Pozdro

Opublikowano
  • Autor

Ile taki interes moze teoretycznie kosztowac?

Opublikowano

2000

Opublikowano

Najprawdopodobniej i mnie czeka taka operacja ;( . Po załączeniu klimatyzacji po jakimś czasie zaczyna rzezić z wiadomych okolic i po chwili rozłącza się sprężarka. Profilaktynie u siebie w firmie podłączyłem maszynę i odciągnąłem czynnik wraz z olejem. Czynnika brakowało minimalnie, ale oleju nie odciągnęła maszyna ani grama. Po napełnieniu z olejem sytuacja taka sama.

Jezeli jak sugerujesz nie będzie problemu w sprzęgiełku i zdemontuję kompresor jak upewnić się, że są opiłki w układzie - bedzie je widać???Chodzi mi o to czy bez rozbierania kompresora można to zauważyć.

Opublikowano

Wpisz w szukaj dlawik, albo dysza, znajdziesz dobry temat

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam

Ja mam to samo. Zatarta sprężarka, byłem w serwisie CLIMA TEAM na ul. Staniewickiej w Warszawie. Koszt naprawy wycenili na 2750 zł. przy regenerowanej sprężarce. Przy nowej to ponad 3 tys. Roboty na 5 dni. Nie wystarczy wymienić samej sprężarki trzeba dokładnie wypłukać układ i wymienić osuszacz. Opiłki są wszędzie.

Marek

Opublikowano

Jedź do zabek na ul batorego firma klimat, rok temu taka operacja na regenerowanej wyniosła 2000 zł w b6

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No i mam za swoje, zamowilem uzywana sprezarke na allegro z firmy czesci-koszalin.pl. Zapewniali mnie ze sprezarka 100% sprawna, po zamontowaniu okazalo sie ze pochodzila pare sekund i stanela, pasek zaczal sie na niej slizgac i ogolnie kupa dymu... Nie polecam tej firmy ani sprezarek pseudo sprawnych, teraz szukam regenerowanej z gwarancja..

Opublikowano

zastanów się czy warto wydać 3000pln w naprawę auta wartego góra 12tys pln.Przecież bez klimy można żyć i zostaje zimny łokieć

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.