Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] ESP a błąd 1826


luk_bubu

Rekomendowane odpowiedzi

a przejechałeś się kawałek :mysli: Błąd powinien sam się skasować po przejechaniu kawałka by wszystko się skalibrowało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie w jak jechalem do pracy zgasla ta kontrolka esp wiec chyba wszystko ok.

a wiesz moze czemu zanizylo mi dystans ktory moze przejechac na baku, rano jak pokazalo mi ze moge zrobic jescze 700km a wieczorem jak jechalem pokazalo tylko 460km:( a wg wskazowki jest jeszcze 3/4 baku a na 1/4 zrobilem 300km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz moze czemu zanizylo mi dystans ktory moze przejechac na baku, rano jak pokazalo mi ze moge zrobic jescze 700km a wieczorem jak jechalem pokazalo tylko 460km:( a wg wskazowki jest jeszcze 3/4 baku a na 1/4 zrobilem 300km

Pewnie dlatego że trochę poganiałeś auto i komputer przelicza ilość do przejechania kilometrów wg danego spalania, na pewno jak będziesz spokojniej jechał to te kilometry do przejechania Ci się zwiększą. na 3/4 zbiornika zrobisz ok 600 - 700 km przy spokojnej jeździe :wink4::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się unormuje nie przejmuj się. A masz pełnego fisa jeżeli tak pokasuj wszystkie wartości i niech sobie nalicza od nowa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie przejmuj się wszystko się unormuje :kox:

i pokuś się na fisa :gwizdanie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23501.0;highlight=monta%BF+pe%B3nego+fisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim razie poczekam, fis z czasem zaloze narazie autko mam miesiac. jeszce raz dzieki za pomoc[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 14:57_________________________________________________witam, wszystko juz sie rozwiazalo, dystans wrocil do normy i blad tez naprawiony, okazalo sie ze jak wymieniali rozrzad nie wpieli jednej wtyczki i prze to nie bylo ladowania na wolnych obrotach, teraz wszystko wrocilo do normy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...