Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] 1.6 , Szaraczek, potrzebna pomoc w intentyfikacji częsci!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie, chcialbym pochwalic sie moim nowym zakupem jakim jest Audi A4 B5 , niestety z silniczkiem 1.6. Po miescie w sam raz wystarcza, a takie było moje główne założenie, chociaz w trasie wieeele koni mu brakuje. Przebieg silnika to 170 tys, sądząc po stanie auta mysle ze jest mozliwe, samochod miesiac temu sprowadzony z Niemiec (96').

Wyposażenie z jakim nabyłem szaraczka :

- 2 poduszki powietrzne

- ABS

- klimatronik

- el. regulaca świateł

- kolumna kierownicza regulowana w 2 płaszczyznach

- domykanie szyb poprzez zamek

- lotka na tylnej klapie ( szpecąca czy też może nie ? )

- tzw. płetwa rekina

- Alu 16'

* Jednym słowem stadnard *

Planowane modyfikacje jakie chciałbym dokonac w niedalekiej bądź dalekiej przyszłości :

- wymiana foteli na skorzane

- kierownica od eski

- wymiana zegarów

- przyciemnienie szyb

- wymiana tylnych i przednich lamp

- wycięcie katalizatora

- pomalowanie zacisków hamulcowych

- podświetlane nawiewy

- zamiana kierunków bocznych na białe lub dymione

- płetwa out :)

Jeżeli mają koledzy jakies porady , za i przeciw co do mojej Adeli, to prosze pisac smiało :)

Kilka fotek :

dsc001591z.th.jpg dsc001601.th.jpg dsc001571.th.jpg dsc001661f.th.jpg dsc001651o.th.jpg

Czekam na opinie i sugestie ;) Pozdrawiam

Opublikowano

1 Tag

2 wstaw zdjęcia w [i MG] [/img]

Teraz co do autka :) Powiem tak: Dużo przed Toba :) Dodaj do planów kierunki boczne :)

Oczywiście plany są zacne i prawidłowe ;) Powodzenia w modach :hi:

Opublikowano

ładny kolorek, pomaluj jeszcze dokładki w kolor :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zastanawiałem sie właśnie nad tymi dokładkami i nie byłem pewny, bo auto widac jest utrzymane w kolorystyce szaro - czarnej, tez niezle się prezentującą. Duzo pracy, dużo, ale to jest moje oczko w głowie, musi byc śliczna, dopiero posiadam ja miesiac, wszystko przede mną :)[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 13:53_________________________________________________Witam ponownie szanownych forumowiczów, mam pytanie. Nie mam pojęcia co to jest to czerwone kółeczko w tylnym zderzaku, właściwie to dwa czerwone kółeczka ( jedno na zdj przy rurze wydechowej ). Bardzo proszę o pomoc i domysły, z góry dziękuje :hi:

Opublikowano

Jak na mój gust to jest to po prostu odblask. Mój ojciec miał kiedyś upodobanie do takich rzeczy, więc się orientuję :polew:

Opublikowano

ładna seria, plany spoko, także powodzenia w modyfikacjach :good:

jedynie ta płetwa mi nie pasuje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.