Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Problem z turbiną, proszę o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Koledzy proszę o pomoc w sprawie mojej A4.

Autko rok temu było chipowane u kolegi Rogalottiego.

Do wczoraj było absolutnie bezawaryjne.

A mianowicie auto straciło moc, ogólnie w tej chwili jest strasznie zamulone. Jeszcze na zimnym jedzie w miarę normalnie ale jak się rozgrzeje już jest kicha.

Po kodzie błędu (poniżej) wygląda, że turbo przeładowuje i wyłącza się. :confused4:

Dzisiaj wykonałem wszystkie logi.

Po logowaniu pojawił się błąd:

17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation

P1557 - 35-00 - -

Na liście kodów usterek VAGa jest to:

17965 P1557 Ciśnienie turbosprężarki (TC) - przekroczona granica > podłączenie węża

Oto logi:

Statyczne:

Grupa 000 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ca2fc3bf4fc510cc.html

001 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/626db49cd0b26729.html

003 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/41d89331ecd39761.html

004 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e4c654bb7659267f.html

007 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2d7fa3da36997ba7.html

013 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ed95a50ae6a65656.html

018 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4bbcccb9a9c287ec.html

023 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8315c4de059432a0.html

010 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/80be00c53eb1b529.html

011 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/897e0ef29d98e459.html

Statyczne BS:

Grupa 000BS - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d961345f725d1ece.html

003BS - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e3cae2a9e59bb6f5.html

011BS - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dcf0b1807e422d61.html

Dynamiczne:

Grupa 000 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fb0a29760aa75cfc.html

001 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ba77a779986cb99b.html

003 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d1183bc5acb57960.html

004 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/36a85eef0eab0a59.html

008 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d4a5d9442656cdd4.html

010 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3f50578e8dbd6ad5.html

011 - http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f493d437782df45b.html

Proszę o pomoc, od czego zacząć i co robić ;(

Opublikowano

zrob 010 i 011 statyczne ,choc wyglada to na czujnik cisnienia ...

Opublikowano
  • Autor

spanky dodałem 010 i 011 statyczne. zerknij i powiedz czy faktycznie to czujnik ciśnienia? Ps. mam nadzieję:)

Oczywiście nie tylko spanky może się wypowiadać, wszystkie inne opinie też są mile widziane :hi:

Opublikowano

Czujnik badz jego kabelkologia

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za szybką odpowiedź :good: Jutro zacznę z nim walczyć :mysli:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 19:14_________________________________________________Czujnik wymieniony i jak ręką odjął :>

spanky wielkie dzięki za pomoc, dzięki tobie zaoszczędziłem dużo czasu i pieniędzy.

Browara wiszę jak nic :cool1:

Opublikowano

spanky wielkie dzięki za pomoc, dzięki tobie zaoszczędziłem dużo czasu i pieniędzy.

Browara wiszę jak nic :cool1:

bede pamietal ... :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.