Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Pulsujące dźwięki


Sieni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie dawno stałem się posiadaczem A4 B6 AVJ w wersji sport. Od razu napomnę, że auto kupiłem lekko uszkodzone (błotnik + 2 górne wahacze). Podczas jazdy słyszę wyraźnie pulsujące dźwięki z podobną częstotliwością pochodzące (tak myślę) ze strony, w którą dostało autko. Te dźwięki są także odczuwalne na pedale gazu który w tych momentach lekko drga. Znajomi mówią, że jestem przewrażliwiony bo oni nic nie słyszą jednak wiem swoje.. Słyszałem opinię, ze to być może od opon (felgi 19).

Proszę o radę co z tym zrobić. Czy to normalne w tym samochodzie?

Pozdrawiam Damian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze jesteś przewrażliwiony tak jak ja :kox: U siebie tez słyszę dziwne nie pożądane dźwięki w zawieszeniu :disgust: ale odwiedziłem kilku mechaników, kilka stacji diagnostycznych, auto dawałem do przejażdżki kilku znajomym i nikt nic nie słyszy :gwizdanie: Wszyscy mówią że jest tak jak powinno być :wink4: Zalecili mi głośniej słuchać radia :naughty: Widocznie chyba szukam dziury w całym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak mam racje :) Podniosłem autko, kreciłem kołem i w pewnym momencie podczas jego obracania wyraźnie widać taki skok jakby do góry. Byłem na wyważaniu kół i stwierdzili, że nie są pokrzywione felgi. Prawdopodobnie będzie to łożysko..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...