Treść opublikowana przez Sieni
-
Schemat zaworu N249 w Audi A4 B6 1.8T AVJ
Ok, na tym schemacie tego nie widzę. Udało się znaleźć przyczynę - ucięty przewód w głównej wiązce idącej do ECU, szkoda, że zacząłem od strony silnika go rozbierać ?
-
Schemat zaworu N249 w Audi A4 B6 1.8T AVJ
Witajcie. Szukam otwartego obwodu na tym zaworze, bo taki błąd wystawia mi VAG. Z tego co przeczytałem na forum i w innych miejscach, zawór ten zasilany jest z przekaźnika pompy paliwa J17. Ale w dostępnych mi schematach, wygląda na to, że zasilany jest z grzałki sondy lambda z wtyczki 6 pinowej, tak jak na pokazanym schemacie. Mam niewłaściwe schematy? Silnik 1.8 AVJ
-
Wtryskiwacze A4 B6 AVJ
Witam, wtryskiwacze OEM mają numer 0280156065. Pytanie moje jest takie, czy podejdą zamiast nich wtryski o numerze 0280156070? Parametry niby te same: Pytam, ponieważ te z końcówką 70 są o 200zł tańsze na sztuce? Pozdrawiam
-
[ALL B6] Jakie dystanse?
Klucz DN to nic aż tak niezwykłego. Mam u siebie a nie często bawię się w mechanika. Jednak narzędzia lubię mieć gdy są potrzebne. Wracając do śrub, to nie kwestia narzędzia a stopu metalu. Nawet mechanik do którego jeżdżę sam trzyma zdemontowane śruby w swojej spiżarni, bo nie jedno już widział i jak to mówi co ori to ori. Te deklarowane twardość to często niewiele wspólnego z prawda maja:(
-
[ALL B6] Jakie dystanse?
A znasz jakie sprawdzone śruby do przykrecania felg? Ostatnio kupiłem z felgeo to dwie ukrecilem a twardość niby taka jak powinna być ?
-
Avant a sedan kanapa b6
Dzięki bardzo. To rozwiązuje temat definitywnie. Pozdrawiam
-
Avant a sedan kanapa b6
Odkopuje temat. Jak mam w sedanie oparcie nie dzielone, to czy podejdzie kanapa z avanta do sedana? Jak dobrze rozumiem, wystarczy przełożyć plecy?
-
Co to za felga?
Na prawdę szacunek. Co ciekawe, felga pod ta nazwa występuje w kilku wariantach. Ta ze zdjęcia wyglada na kutą. Cena za komplet dwukrotnie przekracza wartość samochodu szkoda, bo piękna jest
-
Co to za felga?
Mistrzu:) nie wiem jak to zrobiłeś, nigdzie nie mogłem jej namierzyć. Firmy dobierające felgi tez się poddały. Felga z tych lepszych czy raczej Chińczyk?
-
Co to za felga?
-
Czujnik na obudowie filtra kabinowego
Dzięki. Zastanawiam się dlaczego jest on na zewnątrz obudowy, a nie w miejscu gdzie powietrze wpada do kabiny.
-
Czujnik na obudowie filtra kabinowego
-
17695 - Boost Pressure Control Valve (N249): Open Circuit
Witajcie, poszukuje nr części tego zaworu. Auto to A4B6 1.8 AVJ. Proszę jeśli ktoś zna niech napisze bo nie wiem czy zamawiam wlasciwy
-
Zasilanie klapy bagażnika
Ok problem rozwiązany. Polaryzacja była ok, problemem były zaśniedziałe styki w gnieździe lampki. W jednej musiałem również troszkę inaczej wygiąć blaszkę, ponieważ po dociśnięciu lampki przestawała świecić. Dziękuje MatEo za pomoc
-
Zasilanie klapy bagażnika
W starej wtyczce mam minus na skrajnych a w środku plus do lampek tablicy i do otwarcia klapy (mikrosryk). Pytanie jeszcze w jakim momencie zapalają się lampki? Po przekręceniu stacyjki czy na postojowych?
-
Zasilanie klapy bagażnika
Przewody połatane, uszkodzone w dwóch miejscach w tej przelotce gumowej. Blenda przyszła z a6c6 z ledami. Jednak ledy po podłączeniu wszystkiego nie świecą. Pozostałem elementy ożyły (przycisk w klapie, światło w bagażniku. Czy te ledy nie są na inne napięcie (wcześnie były żaróweczki).
-
Zasilanie klapy bagażnika
Witajcie. Nie działa mi otwieranie klapy bagażnika z klamki (sedan) podświetlenie tablicy i lampka w bagażniku. Otwierania z kluczyka działa (zwalnianie rygla). Zdemontowane blendę bo była już cała posiedziała, oczywiście bez strat się nie obyło. Sprawdziłem krańcówki od zamka i rączki klapy (są ok). Napięcie na wtyczce dwupinowej tej większej (chyba od oświetlenia rejestracji) wynosi ok 10V. Natomiast na mniejszej czteropinowej nie mam nic. Co mogę sprawdzić? Gdzie zajrzeć? Co zasila te elementy, jest od nich jakiś moduł? Myślałem jeszcze o przedzwonieniu przewodów ale gdzie one idą? druga kwestia, jest jakaś kompletna listwa z lampkami ludowymi która podejdzie do sedana b6? Najlepiej z plastiku bo te aluminium sporo problemów robi. pozdrawiam
-
Audi concert 2+ odblokowanie AUX
Zadziałało, etykieta podsuwana przez VCDSa była niewłaściwa (ciekawe dlaczego?). Zmieniłem 6 na 1 i AUX po dwukrotnym wciśnięciu CD wskakuje. Dziękuje Panowie raz jeszcze i chylę czoła. Pozdrawiam
-
Audi concert 2+ odblokowanie AUX
Dzięki Panowie o to chodziło, sprawdzę to i dam znać
-
Audi concert 2+ odblokowanie AUX
Podejrzewam to samo. Nie mam multifunkcji i telefonu. Wcześniej miałem concert 1DIN może przez to odczytuje inny label?
-
Audi concert 2+ odblokowanie AUX
Jak myślicie, czy można zmienić kodowanie w kanale 07 radia tak jak jest to w filmie powyżej dla concert 3? Tzn zmienić ta 6 na 3, mimo ze vcds lite podpowiada inaczej?
-
Audi concert 2+ odblokowanie AUX
Próbowałem ale nic się nie zmienia :/
-
Audi concert 2+ odblokowanie AUX
Witajcie, czy jest możliwość odblokowania AUX w concert2+ ? Na tym filmiku widać, jak ktoś robi to na Concert 3: (33) VCDS - Radio Concert 3 - Activate AUX Function - YouTube Jak podłączam się VCDS lite to w grupie radia pod kanałem 07 (recode) nie mam możliwości odblokować tej opcji. Jednak ja widać na schemacie, gniazdo radia ma możliwość wpięcia takiego sygnału. Kupiłem adapter bluetootch pod AUX właśnie i chciałbym to sparować. Pozdrawiam
-
Często przepalające się żarówki
Sprawdź napięcie na kostce na pinach gdzie palą się żarówki. H7 są bardzo wrażliwe na wysokie napięcie i może to być przyczyna ich skróconego żywotu. Niektórzy w obwód lutują diody aby tą wartość ograniczyć. Świecą wtedy ponoć trochę słabiej ale żyją dłużej. Zadbaj też o czyste konektory i wszelkie połączenia, sprawdź czy nie są zaśniedziałe i brudne. Wszelkie zabrudzenia zwiększają opór.
-
Ustawienie spryskiwaczy szyb
Pasuja idealnie? Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka