Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWA] FSI 2.0 Cylindry. Plastikowe łopatki. Pilne!!!!!


whitewidow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

To mój pierwszy temat i nie wiem czy dobrze trafiłem. Mianowicie chodzi mi o pewną część. Miałem falowanie obrotów

na luzie przez pewien okres, później to zanikło, no i 2 dni temu miałem szarpanie przez około 2 minuty przy

migającym czeku silnika, i znowu zanikło. Od razu pojechałem do zaufanego znawcy:). Odkrecilśmy parę cześci i znaleśliśmy przyczyne. Nie znam nazwy ale w 4 wlotach plastikowych odchodzących od cylindrów są łopatki, no i na drugim cylindrze łopatka ta wkładana była połamana, cześci były w cylindrze i zablokowały ogólnie łopatki w pozycji otwartej, łopatka ruchoma jest lekko uszkodzona jak widać na zdjęciach. Cylinder drugi był niezabrudzony od benzyny. Wszystkie szczątki zostały wyciagnięte, jutro się sprawdzi zawory. Zamówiłem łopatki wkładane. No i chciałem zamówić te ruchome, ewentualnie razem z wlotami i w serwisie w Holandii zawołali 800e, wydaje mi się że koleś był jakiś niekompetentny.

No i właśnie czy jest t wogóle dostepnę w polsce i za jaką cenę, chyba że to uszkodzenie nie ma za dużego wpływu.

ale się rozpisałem.

Pozdrawiam Szymon.

SNC00340.jpg

SNC00339.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny w Holandii są takie i pewnie w Polsce będą podobne lub Ciutke mniejsze.

W holandii są inne zarobki ale jeżeli zamawiamy cześć z serwisu to marże nakłada serwis dodatkową.

Proponuje znaleźć telefon do serwisu w Polsce i zadzwonić.

A co do uszkodzenia i wpływu to powiem tak, ma to bardzo dużo do gadania. ten dolot-wylot wg nie trzyma bo jest połamany to jak możemy mówić o równych obrotach ?

takie jest moje zdanie i myślę że większość to potwierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu będą obroty większe albo spalanie większe albo falowanie obrotów ja myślę że tak, można jeździć.

to tak jakby przepustnica by się nie domykała niczemu to nie grozi tylko obroty są inne nie jak w książce :)

wymię szybko zadzwoń do polskiego serwisu porównaj ceny i sprawa jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...