Jump to content
0
walcu3

[B5 AHH] Wyciek w układzie chłodzącym

Recommended Posts

Witam, bylem dzisiaj na stacji kontroli pojazdow, zeby dowiedziec sie dlaczego ubywa mi systematycznie plyn chlodniczy. Okazalo sie, ze dolny przewod ktory idzie z chlodnicy jest nieszczelny, czy mozna go jakos zreperowac dac jakas uszczelke?? dodaje zdjecie. ggg4.jpg

[mod]Czy trudno wybrać konkretny prefix, jeśli pytasz o konkretną rzecz do konkretnego silnika po drugie czytaj tytuły działów, bo ten akurat nie jest do tego zapytania. - poprawiłem kolejne wylądują w koszu[/mod]

[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 13:45_________________________________________________Sorki, nie wiedzialem do jakiego watku to wkleic

uszczelka albo pekniety krociec

[sIGPIC][/sIGPIC]

BUDOWA PROJEKTÓW-Bo czyste dłonie,wolne weekendy,całe kciuki oraz stabilność finansowa są całkowicie przereklamowane...

na poczatek sprawdź czy nie ma nigdzie tam pekniec ale najczestrzą przyczyna jest - korozja tej zawleczki korozja coraz bardziej puchnie i osadza sie na oringu co powoduje nieszczelnosc.miałem tak u siebie kupiłem nowe zabezpieczenie i oring- wyczyscilem wszystko dokladnie i juz bedzie rok po tym zabiegu.