Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jakos mi zupelnie nie lezy ten wzor , nie wiem czemu , do tego mycie takich szprychowych felg w zimie to koszmar.

Nie wiem czy nie skonczy sie jednak na 17 cali , bedzie przynajmniej troche opony i bedzie mozna troszke poupalac bo na 18 przy 225/45 to jednak malo juz tego zostaje.

Zobaczymy za dwa tygodnie mam nagrane 18 , jak zejda to biore 17 ktore tez mam nagrane.

Opublikowano

i taki maly teaser :naughty:

6.0 litrow na trasie :rolleyes: zastanawiam sie kiedy zacznie przybywac paliwa w baku :decayed:

Widze ze wy tutaj bardzo lubicie dyskusje o spalaniu :)

Po Norwegii na trasie jadac ladnie grzecznie jak wszyscy tutaj gesiego to mnie udalo sie zejsc do 5,8 (fis) na odcinku 420km.

Niedlugo jedziesz do Polski. Nie wiem jak jezdzisz po Polsce ale jak Ci sie uda zejsc ponizej 8,5l na trasie to bedzie naprawde dobrze.

Moje spalanie w lecie po Wawie czy Krakowie jest no prawie 1,5 razy wieksze niz w Norwegii. Masz u siebie to cos Start/Stop na postoju?

Opublikowano
  • Autor

Po Norwegii na trasie jadac ladnie grzecznie jak wszyscy tutaj gesiego to mnie udalo sie zejsc do 5,8 (fis) na odcinku 420km.

no i wlasnie ta 6 tka wylapana na takiej trasie :wink4:

Mam statr/stop ale mam zawsze wylaczony.

Zobaczymy jakie mi wyjdize spalanie na trasie do pl , bo bede jechal z mala i troche obladowany , za to z powrotem sam wiec pewnie troszkeprzyloze :evil:

Opublikowano

no i wlasnie ta 6 tka wylapana na takiej trasie :wink4:

Mam statr/stop ale mam zawsze wylaczony.

Zobaczymy jakie mi wyjdize spalanie na trasie do pl , bo bede jechal z mala i troche obladowany , za to z powrotem sam wiec pewnie troszkeprzyloze :evil:

Z rodzinka to trzeba grzecznie i bezpiecznie :):good:

Samemu mozna troche inaczej.. Uwazaj tylko na cywilnych w Polsce bo szkoda pkt lapac. Masz CB na Polske?

Opublikowano
  • Autor

Masz CB na Polske?

nie , mam lusterko wyobraznie i wyostrzony wzrok :decayed:

Opublikowano

Nie chcesz cyckonosza ochronnego na maske? :) Bedzie tansza przesylka z UK jak beda 2 szt :P

Opublikowano
  • Autor

mam Shielda :wink4:

Opublikowano

ale shield nie chroni przed odpryskami od kamyków

Opublikowano

mam Shielda :wink4:

:polew::nabijasie:

Opublikowano
  • Autor

superman.jpg

:decayed:

ale shield nie chroni przed odpryskami od kamyków

nic przed tym nie uchroni musial byc cale auto w kondom opakowac :rolleyes:

A tak zmieniając temat to bylem dzisiaj patrzec na samochód dla zony , jakoś tak mnie zapędziło do Toyoty i powiem wam ze to co w tej chwili Toyota prezentuje w środku to normalnie jakiś dramat.Wiedzialm ze do niemieckich aut Japończykom zawsze bylo daleko ale to nawet ciężko dramatem nazwać :rolleyes: i ten wszechobecny smród tandetnego palsiku az mnie leb rozbolał :sick3:

za to karnalem sie Mazda 6 i przyznam ze za***iste auto i z wygladu i w srodku , szkoda tylko ze nie AWD.

Opublikowano

Mój znajomy kupił nowego Avensisa i powiem szczerze,że środek rzeczywiście szału nie robi.

Kupuj Turdzi żonie Audiole,to będziesz zadowolony :)

A co do tego shielda to chyba i ja muszę się tym zainteresować :mysli:

Na masce już parę odprysków mam :(

Opublikowano
  • Autor

Mój znajomy kupił nowego Avensisa i powiem szczerze,że środek rzeczywiście szału nie robi.

Kupuj Turdzi żonie Audiole,to będziesz zadowolony :)

tja , jak bym mial nieograniczony budzet to bym z checia kupil jej A1 1.4 180tke :wink4: albo Coopera ale niestety tak nie jest wiec na razie na topie jest Mazda 2 Sprot i w sumie dzis jezdzilem i jestem rozkochany w tym dupowoziku.

Opublikowano

No niestety Audi kosztuje.

Mała Mazda bardzo fajnie się prezentuje z wyglądu.Chyba jeden z ładniejszych małych autek na rynku :good:

Myślę,że w tej cenie jeden z lepszych wyborów.

Opublikowano
  • Autor

W sumie jak zaczniesz szukac czegos co by dalo troche frajdy to nie zawiele jest do wyboru.A1 i nowe polo odpada bo bardzo drogie , francuza zadnego nie chce ( mialem raz i dziekuje ) a fajne mocniejsze auta to juz prawie 10 letnie wiec ryzyko skarbonki bez dna wieksze.

I tak oto wybor sie zawiezil i wpadla w oko taka oto Mazda.Wiem tez ze zonie sie podoba wiec bedzie zadowolonaz niespodzianki.Do togo 105KM wiec i tata bedzie miec tez troche frajdy :wink4:

Do tego mi sie zwyczajnie bardzo podoba

dsc00119wb.jpg

:cool1:

Opublikowano

zdecydowanie dobra koncepcja :good:

są wersje 5d ?

bo z dzieckiem 3d to nie najlepszy pomysł.. :mysli:

Opublikowano
  • Autor

sa , sa bo to jedn z wazniejszych kryteriow wyboru :wink4:

Opublikowano

Nie ma w Polsce w sprzedaży wersji 3D z tego co się orientuje :mysli:

Wycofana w 2010 roku,tak samo zresztą jak diesla nie oferują u nas.

Tylko benzynówki 1,3 oraz 1,5.

Zresztą mało praktyczna chyba taka trzy-drzwiówka ...

Opublikowano
  • Autor

Nie ma w Polsce w sprzedaży wersji 3D z tego co się orientuje :mysli:

Wycofana w 2010 roku,tak samo zresztą jak diesla nie oferują u nas.

Tylko benzynówki 1,3 oraz 1,5.

Zresztą mało praktyczna chyba taka trzy-drzwiówka ...

nie jest tak zle , do wyboru do koloru :wink4:

http://www.finn.no/finn/car/used/viewimage?finnkode=30328048

http://www.finn.no/finn/car/used/object?finnkode=29293583

w sumie to jeszcze w gre wchodzi Suzuki Swift ale Sport ciezko dostepny wiec pewnie 1.3 4x4

Opublikowano

Eeee no fajnie się prezentuje w tej wersji sport :good: :good: :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.