Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AAH] Kolizja rejestracja danych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam takie male pytanie mialem kolizje jestem osobo poszkodowana zglosilem to do ubezpieczalni sprawcy wyplacili mi naleznosc wszystko ok,,,, teraz mam takie pytanie czy to gdzies jest udokumentowane bo ma takiego niefarta ze znowu gosciu mi przywalil w ten bok a jeszcze nie zdazylem zrobic auta tylko mi minimalnie powiekszyl ta szkode... czy jak ja to zglosze to nie pomysla sobie ze to jest proba wyludzenia

Opublikowano

Jak masz fotki z poprzedniej szkody, to dołącz je do zgłoszenia, ewentualnie poprzednią wycenę z wykazem części.

Przy wycenie nowej szkody uwzględnią uszkodzenie i wypłacą niższą kwotę.

Pytanie tylko, co obecnie zostało dodatkowo uszkodzone. Jeśli nic dodatkowo, to podejrzewam, że mogą się migać.

Tak ogólnie to jest teraz jakiś rejestr o szkodach, którym ubezpieczyciele się wymieniają, ale nie wiem jak dokładnie to działa, więc podejrzewam, że mogą dojść jakoś, że szkoda już była likwidowana.

Opublikowano
  • Autor

Jak masz fotki z poprzedniej szkody, to dołącz je do zgłoszenia, ewentualnie poprzednią wycenę z wykazem części.

Przy wycenie nowej szkody uwzględnią uszkodzenie i wypłacą niższą kwotę.

Pytanie tylko, co obecnie zostało dodatkowo uszkodzone. Jeśli nic dodatkowo, to podejrzewam, że mogą się migać.

Tak ogólnie to jest teraz jakiś rejestr o szkodach, którym ubezpieczyciele się wymieniają, ale nie wiem jak dokładnie to działa, więc podejrzewam, że mogą dojść jakoś, że szkoda już była likwidowana.

Jak masz fotki z poprzedniej szkody, to dołącz je do zgłoszenia, ewentualnie poprzednią wycenę z wykazem części.

Przy wycenie nowej szkody uwzględnią uszkodzenie i wypłacą niższą kwotę.

Pytanie tylko, co obecnie zostało dodatkowo uszkodzone. Jeśli nic dodatkowo, to podejrzewam, że mogą się migać.

Tak ogólnie to jest teraz jakiś rejestr o szkodach, którym ubezpieczyciele się wymieniają, ale nie wiem jak dokładnie to działa, więc podejrzewam, że mogą dojść jakoś, że szkoda już była likwidowana.

Ogulnie chodzi o to ze w pierwszej kolizji zostal potraktowany zdezak i blotnik a tera przy tej drugiej kolizjii ten blotnik juz nie wyglada najlepiej

Opublikowano

Czy podczas pierwszej wyceny błotnik został zakwalifikowany do wymiany czy tylko malowania?

Opublikowano
  • Autor

ciezko mi powiedziec podejrzewam ze tylko do malowania

Opublikowano

ciezko mi powiedziec podejrzewam ze tylko do malowania

Czyli podejrzewam, że kosztorysu nie dostałeś, tylko kasę od razu.

Według mnie podczas zgłaszania szkody poinformuj, że to miejsce już było uszkodzone, ale pierwotnie zostało zakwalifikowane tylko do malowania. Obecnie szkoda została powiekszona i błotnik wymaga już wymiany.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.