Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Nowa Ps3 - czy się opłaca?


Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu zacząłem rozglądać się za ps3. Ceny w moich okolicach to 1100+ za nowe slimy, zarówno w sklepach jak i na allegro (interesuje mnie tylko odbiór osobisty). Dzisiaj jednak znalazłem w jednym z centrów handlowych starą wersję (grubasa) 80gb w promocji za 999zł (bez gier). Czy to się opłaca? Nie zależy mi na pojemności dysku bo i tak chodzi mi tylko o GT5. Ale zastanawiam się jak z awaryjnością w porównaniu do slima? Z tego co wyczytałem ta wersja jest całkiem wytrzymała (problemy były głownie z ps3 40gb) ale z drugiej strony slim podobno mniej się grzeje i pobiera ok 30% mniej prądu. Co wybrać? Staruszka czy dozbierać kilka stówek i wziąć slima?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem jest znacznie lepsza niz slim. byly chyba wersje 60gb. na ktorej dzialaly gry z ps2. ale niech sie wypowiedza bardziej obeznani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nieaktualne, na allegro dorwałem nówkę slima 320gb w wersji z GT5 za 1100zł (z playa). Także wyszło mnie taniej (do tych 999zł jeszcze trzeba doliczyć 140-199zł za GT5). Ale będę napierał w moje kochane GT, tym bardziej że jestem jeszcze tydzień na chorobowym :naughty: :naughty: :naughty: Jestem bardzo zadowolony, ponieważ zestawy z GT5 chodzą po 1299-1399zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli patrzysz na design to pewnie Ci się spodoba poprzednia starsza buda PS3, natomiast jeśli chodzi o awaryjność to już kilku znajomych miało różne awarie w starej budzie, przegrzania itd itp, natomiast NIKT nie miał problemów z PS3 slim, ja osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń do slima, kupiłem z 250GB bo wtedy taki był największy i nie żałuję, już kilka razy miałem konsolę włączoną non stop jakieś 4-5 dni i nocy gdy przechodziłem 24h wyścig w GT5, zniosła elegancko taki wyczyn :decayed:

Jak już kupisz to zapraszam do tematu GT5 :wink4:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 15:45_________________________________________________

Ano były.Ale ja bym grubasa nie brał..huczy mi to jak klimatyzator...w kwestii awaryjnosci sie nie wypowiadam ja mam 40GB od czasu wejscia na Polskę(wiec juz kilka lat) i nic sie nie zepsulo.Działa.

Włączył byś go w końcu i odebrał zaproszenie od mnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nieaktualne, na allegro dorwałem nówkę slima 320gb w wersji z GT5 za 1100zł (z playa). Także wyszło mnie taniej (do tych 999zł jeszcze trzeba doliczyć 140-199zł za GT5). Ale będę napierał w moje kochane GT, tym bardziej że jestem jeszcze tydzień na chorobowym :naughty: :naughty: :naughty: Jestem bardzo zadowolony, ponieważ zestawy z GT5 chodzą po 1299-1399zł.

No to gratulejszyn :good:

Jak będziesz miał nick PSN to dajesz tutaj => http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=183789.0

Tutaj główny temat => http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=159253.1275

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo oczywiście że tam zawitam :> Już 2 tyg na chorobowym siedzę, z nudów odkurzyłem ps2 i GT4 po kilku latach przerwy. I tak się nakręciłem na GT5 że nie wytrzymałem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo oczywiście że tam zawitam :> Już 2 tyg na chorobowym siedzę, z nudów odkurzyłem ps2 i GT4 po kilku latach przerwy. I tak się nakręciłem na GT5 że nie wytrzymałem :polew:

Ja miło wspominam GT4 na ps2, zresztą jak wszystkie części od samego początku :)[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 15:50_________________________________________________Jak by była oficjalna data w najbliższym czasie to mógłbyś się nad tym zastanowić.

http://www.ps3site.pl/najnowszy-model-ps3-w-koncu-ze-wsteczna-kompatybilnoscia/76581#more-76581

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy news z gry-online:

"Firma Sony potwierdziła plotki o nowym modelu PlayStation 3 „Slim”. CECH-3000B będzie lżejszy (2,6 kg, czyli o 0,4 kg mniej niż poprzednia wersja), a także zużyje mniej prądu (200W zamiast dotychczasowych 230W). Poza tym posiadać będzie dysk twardy o pojemności 320 GB. Jego cena ustalona została na poziomie 34,980 jenów, czyli około 1220 złotych. Premiera planowana jest jeszcze na ten miesiąc. "

Cały czas mam ps2, więc wsteczna kompatybilność mi nie potrzebna. Poza tym za 1100zł z GT5 nowego modelu nie kupisz :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas mam ps2, więc wsteczna kompatybilność mi nie potrzebna. Poza tym za 1100zł z GT5 nowego modelu nie kupisz :>

A więc kupuj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pisałem że już kupiłem :decayed: Tylko po odbiór ustawiłem się na 20tą bo teraz całe trójmiasto w korkach :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pisałem że już kupiłem :decayed: Tylko po odbiór ustawiłem się na 20tą bo teraz całe trójmiasto w korkach :>

Podjedź tramwajem szybciej będziesz miał w domu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pisałem że już kupiłem :decayed: Tylko po odbiór ustawiłem się na 20tą bo teraz całe trójmiasto w korkach :>

Podjedź tramwajem szybciej będziesz miał w domu :decayed:

Tramawaje nie chodzą bo jest remont torowisk, w zastępstwie puścili autobusy bez otwieranych okien i z wyłączoną klimą :decayed: nie dość że zapchane to też w korkach stoją :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...