Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] Przepływomierz ma zwarcie do plusa


g1zm0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Już od jakiegoś czasu mam problem z przepływomierzem komputer pokazuje taki błąd

00553 Przepływomierz powietrza G70 - zwarcie do plusa

ten bład jest w kompie bardzo długonie wiem o co chodzi bo jak patrzyliśmy przy kręceniu do ok 3400 RPM jednostki zwiększa do jakichś 700-800 czegoś, ile dokładnie nie pamiętam i nie wiem jakie powinny być przy takich obrotach, tak to mogę opisać gdyz nie znam sie na tym

Pytania moje są takie:

-czy jeśli przepływke jest uszkodzona w jakis sposób to turbina nie będzie miała takiego kopa już przy (w tej chwili cokolwiek czuć przy jakichś 2400-2500 obrotów gdzie wcześniej przy 2000 kierownicę z ręki wyrywało :kox:

-jeśli wymienię przepływkę to będę musiał skasować bład w kompie, czy po wstawieniu sprawnej sam zniknie?

Z góry dziękuję za pomoc

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wymiany przepływki to błąd sam zniknie, nic nie musisz robić żadnej adaptacji itp. jeśli chodzi o uszkodzony przepływomierz to silnik jest wtedy strasznie przymulony nie ma kopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam silnik AKN pod maskąi wyjmuję go bo się wałki tuturutu zrobiły reszta na sprzedaż i przepływkę też mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bład sam nie zniknie.

Wykonaj logi dynamiczne, dopiero wtedy bedzie wiadomo czy przeplywomierz jest dobry czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...