Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Demontaż lamp przednich

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pewien problem, jak wymontować przednią lampę w a4 przed liftem??

Odkręciłem 2 śruby z góry, w instrukcji widzę, że jest jeszcze jedna z boku, ale jak do niej dojść skoro lampa za ... nie chce wyjść.... :wallbash:

Opublikowano

musisz wyjąć kierunek, jest na forum jak tego dokonać :wink4:

Opublikowano

otwierasz maskę, od wewnątrz odblokowujesz taką plastikową zawleczkę kierunkowskazu i go wyciągasz, po wyjęciu go masz śrubkę widoczną

Opublikowano
  • Autor

Ok poszło, dzięki za szybką odpowiedz.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

sorry że odgrzebuje, ale jak jest w przypadku poliftów z zespolonym kierunkiem? :decayed:

Opublikowano

sorry że odgrzebuje, ale jak jest w przypadku poliftów z zespolonym kierunkiem? :decayed:

W poliftach nie ma tej śrubki. Lampa trzyma się na dwóch śrubkach u góry i takiem bolcu :wink4:
Opublikowano

W poliftach nie ma tej śrubki. Lampa trzyma się na dwóch śrubkach u góry i takiem bolcu

tak jak kolega pisze tylko pamiętaj że po odkręceniu dwóch śrubek u góry dajesz lampę w bok aby ten bolec wyszedł z mocowania (od strony chłodnicy jest) inaczej może pęknąć bolaszek :gwizdanie:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Raczej w polifcie jest 3 śruba bynajmniej u mnie jest mam :mysli:

Opublikowano

Raczej w polifcie jest 3 śruba bynajmniej u mnie jest mam :mysli:

A niby gdzie? :blink:
Opublikowano

Raczej w polifcie jest 3 śruba bynajmniej u mnie jest mam :mysli:

A niby gdzie? :blink:

tam gdzie zaznaczyłem na foto, trzeba mieć długiego torxa - najlepiej z magnetyczną końcówką bo ciężko później trafić tą śrubką

nie mam dokładniejszej foty tego miejsca :confused4:

20100911.jpg

Opublikowano

Raczej w polifcie jest 3 śruba bynajmniej u mnie jest mam :mysli:

A niby gdzie? :blink:

tam gdzie zaznaczyłem na foto, trzeba mieć długiego torxa - najlepiej z magnetyczną końcówką bo ciężko później trafić tą śrubką

nie mam dokładniejszej foty tego miejsca :confused4:

20100911.jpg

No to nie wiedziałem. A ona trzyma lampę na pewno. Przecież poliftowa lampa ma dwa górne uchwyty do przykręcenie i bolec na dole :gwizdanie: Przedlift ma 3 śruby i bolec :mysli:
Opublikowano

trzyma, trzyma :wink4:

fota pożyczona z alledrogo

19202516931.jpg

Opublikowano

trzyma, trzyma :wink4:

fota pożyczona z alledrogo

19202516931.jpg

Nie mam polifta to nie wiem a u mnie się polift trzyma na bolcu i 2 śrubkach :tongue4:
Opublikowano

Pierwszy raz widze taki przypadek :shocked:

Opublikowano

Pierwszy raz widze taki przypadek :shocked:

a ile poliftów już rozebrałeś? :cool1:

Opublikowano

troszke tak . ale jeszcze zaden nie miał tam srubki . owszem uchwyty były ale nie przykrecone i myslałem ze orginalnie były mocowane na 2 srobkach :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.