Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] nie dziala po wymnianie pompy


zwiros

Rekomendowane odpowiedzi

Mój problem ze wspomaganiem odkryłem przypadkowo, pewnego dnia auto nie chciało mi odpalić(poluzował sie plastik z dolotu i bral lewe powietrze, ale mniejsza o to) podczas szukania objawów usterki zobaczyłem, ze pod autem jest jakaś plama, wyciek. Znalazłem pęknięty wężyk wspomagania(przy samej chlodniczce) obciąłem pęknięty kawalek założyłem, zalałem nowym płynem(febi zielony) i po odpowietrzeniu gdy dodałem trochę gazu wybuchło cos... ponownie wężyk od wspomagania, a po zdjęciu kratek ze zderzaka okazalo sie, ze chlodniczka jest zagięta w jednym miejscu i prawie nie ma tam przepływu, zakupiłem na szrocie chlodniczke w całkiem dobrym stanie(z jakiejś hondy ale pasowala) wyczyściłem dobrze, przeplukalem dobrze i zalozylem. Zalalem kolejny raz nowym plynem i podczas odpowietrzania gdy skrecalem kierownica w lewo, to sama leciala do konca, po dodaniu gazu pompa zaczela strasznie wyc, gejzer w zbiorniczku i wspomaganie przestalo dzialac, myslalem, ze to przez nieszczelnosc bo nastepnego dnia zauwazylem, ze bardzo powoli uciekal plyn z jednego z wezy przy chlodniczce. Zakupilem nowa pompe, wyeliminowalem nieszczelnosc, ale przy odpowietrzaniu znow to samo, kierownica sama leci do oporu w lewo jak tylko sie ja ruszy, a po dodaniu gazu gejzer w zbiorniczku, wycie pompy i przestaje dzialac. Tym razem od razu zgasilem auto gdy zaczelo wyc. Prosze o pomoc bo juz nie wiem co mam z tym robic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...