Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Programowanie zamka tylnej klapy


Biszczan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w moim Avancie z 2002r nie działa otwieranie klapy kluczykiem , jeszcze nie wiem czy zamek jest zepsuty czy co. Niestety muszę wymienić klapę z powodu wgniecenia i mam pytanie odnośnie programowania centralnego: czy dzięki VAG-COM będę mógł sobie zaprogramować zamek od "nowej" klapy tak by otwierała się pilotem i kluczykiem? Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie musisz programować-jeśli jest sprawny zamek-będzie się otwierać jak z pilota,tak i z klucza,tylko nie zapomnij wkładki przełożyć,bo z innego auta-nie będzie klucz pasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapę mogę otworzyć z pilota ale kluczykiem nie da się:/

bo nie przełożyłeś wkładki zamka ze starej klapy :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko do odbioru będę mieć dopiero w czwartek, może środę;) źle zrozumiałem Twoją podpowiedź, dzięki za pomoc:):) Oby wszystko działało jak należy bo do sprawdzenia mam jeszcze zamek drzwi kierowcy gdzie aktualnie znajduje się zaślepka a ja trochę to odkładałem i nawet nie wiem czy po jej zdjęciu będzie działało otwieranie i zamykanie kluczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się do tematu. U mnie działa otwieranie kluczykiem i pilotem ale nie działają przyciski znajdujące się na klapie bagażnika. Wie ktoś jaka może być tego przyczyna?[mod]podepnij się do tematu o B5,bo to są dwa różne mechanizmy-ten jest o B6,czyli elektryczny zamek,u Ciebie jest pneumatyczny,co stanowi zasadniczą różnicę[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...