Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Wymiana radia GAMMA CC na ALPINE - problem z tyłem


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, u kolegi w B5 są z tylnie glosniki w pólce (pewnie ze wzmacniaczami wbudowanymi) Z radia wychodzą 3 kostki - zasilanie, glosniki i trzecia żółto-zielona ( pewnie od tylnich glosników ) Jak to podlaczyc pod radyjko alpine gdzie sa wyjscia na 2 kostki i na chincze ?? Help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobnie, albo tak samo (8 aktywnych glosnikow) + jeszcze niebieska, ale nie wazne jesli nie ma sie zmieniarki i sterowania, robote robi ta zolta kosc... musisz nabyc adapter iso na rca , ja kupilem na allegro od tego goscia

http://www.allegro.pl/item301475266_adapter_audi_vw_gniazdo_mini_iso_2_wyjscia_f_vat.html

nastepnie wpiac wtyczke iso oem (ta zolta,ta z auta) do meskiej (nabytej), czincze do radyjka w Rear ( czerwony w czerwony, czarny w bialy), a ten czerwony kabelek musisz polaczyc z +12V na wzmacniacz (amplituner remote)--- w kostce od Alpine to jest niebieski, albo bialo niebieski, w kazdym razie w instrukcji jest rozpiska, sprawdz i bedzie smigalo

dodatkowo ten adapter i radyjko umozliwia sterowanie subem, ktory zapewne ma w lewym tylnym nadkolu kolo wzmacniacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowujac, na bank proponowany przez ciebie "adapter iso na rca" wystarczy i bedzie wszystko gitara? Mam te 8 aktywnych głośnikow bez suba...

u Ciebie napewno nie :tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...