Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Czy da się podłączyć radio do tego monstera ?


Furtek

Rekomendowane odpowiedzi

Moje radio :

5894779468_84e1bcdb1e.jpg

IMG_0760 by Furtek, on Flickr

5894780118_f9d37fae4e.jpg

IMG_0761 by Furtek, on Flickr

I zasilacz :

5894824716_cc9b944d58.jpg

IMG_0762 by Furtek, on Flickr

I czy idzie to podłączyć czy gra nie warta świeczki ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da radę, tylko nie wiem, czy warto - masz chyba Symphony/Concert , to może i Bose na pokładzie, a gra to całkiem przyjemnie... Jeśli chcesz podłączyć skrzynkę pod radio, to potrzebujesz przejściówki mini-iso - chinch. Patrzę tak dokładnie na fotkę i sam nie wiem - chyba jednak masz tylko tylne głośniki podłączone aktywnie, więc w zasadzie, to musisz sobie kupić kabel chinch i 3 piny mini-iso. Chinche do wzmacniacza, do kostki te 3 piny z przewodami i będzie grało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam Bosche i gra całkiem przyjemnie. Tylko od czasu do czasu chciałbym włożyć rakietę do bagażnika i pogłośnić nieco.

to ten kabel ? MINI_ISO_LINE_OUT_amplifier_VW.jpg

wystarczy jeden biały i czerwony ? wówczas by było 3 pin tylko tak ? Ale czy taki 6 pin tez by działał ?

I w ogóle czy to jest ten żółty który jest już wpięty u mnie w radiu ? Musiał bym go odłączyć ? Co to jest ?

Czy jest różnic że to Angol ? Chyba nie ale lepiej napisać :)

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź [br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 14:35_________________________________________________Cześć Koledzy ! Czy stracę na jakości dźwięku łącząc 3/4 kable RCA po 1,2m ?[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 13:07_________________________________________________Więc co mam :

Kabel mini iso

6046554869_823f650b12.jpg

IMG_0799 by Furtek, on Flickr

Niestety aby go podłączyć jestem zmuszony odpiąć całą kostkę z radia (3x mini iso ?) bodajże jak podłącze w środek to gra mi tuba (niezależnie do których inczy podłącze) ale za to nie gra mi cały tył, tylko przód brzdęka.

Zapytanie moje brzmi jak to wszystko połączyć aby grało :)

PS tutaj mam fotki jak wygląda " rozkład " kabli ? :) możecie przybliżyć tylko wejdźcie na linka

6046553755_397ca50968.jpg

IMG_0798 by Furtek, on Flickr

Z góry dziękuję za odpowiedzi !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi to na język łopatologiczny przetłumaczyć plisss

dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wzmaciniaczu ma High Level Input, powinieneś mieć kostkę z kabelkami i ją wpiąć, zobaczyć w OMie które kolory kabli za co odpowiadają, pewnie jest opcja wejścia stereo i mono

odpinasz kostkę od oryginalnego subwoofera, robisz przedłużenie i podpinasz w opcję mono, wtedy gra tuba a nie oryginalny subwoofer, oczywiście musisz ustawić sobie poziom czułości

co do zasilania, hmm, nie pamiętam czy ORI radio ma wyjście zasilania tak jak w aftermarketach, musisz zrobić tak, że jak włączysz radio to zasilanie (sygnałowe) będzie też na wzmacniaczu tuby, nie mam pojęcia, sprawdź miernikiem czy na Bose jest 12 V+, może z tego weź sygnał[br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 00:45_________________________________________________zasilanie bazowe "+" z akumulatora a masa podpięta gdzieś do podłogi, może byc na mocowaniu pasa bezpieczeństwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...