Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Proszę o ocenę LOG'ów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

od trzech tygodni jestem posiadaczem A4 Avant B6 silnik AVF, jest to moje pierwsze audi i pierwszy diesel,

dziś zrobiłem logi (moje pierwsze w życiu)wg instrukcji

i mam ogromną prośbę o ocenę bo chciałbym wiedzieć w jakiej kondycji jest silnik i czy coś jest do naprawy,czyszczenia czy wymiany,

dodam że lekko telepie na jałowym(nie słychać żadnych niepokojących odgłosów z dwumasu) i pojawia się czarny dymek w momencie mocnego wciśnięcia gazu, nie wiem czy tak ma być bo tak jak wspomniałem to mój pierwszy diesel, jeżeli coś mam powtórzyć czy inaczej zrobić to oczywiście zrobię

statyczne:

Grupy: 000,000 - http://vaglog.rtnet.pl/blockout84_50987.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/blockout84_50988.html

Grupy: 003,003,003 - http://vaglog.rtnet.pl/blockout84_50990.html pierwszy log jest zły,drugi to normalne

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/blockout84_50989.html

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/blockout84_50991.html

Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/blockout84_50992.html

Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/blockout84_50994.html

Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/blockout84_50995.html

a teraz dziwne zachowanie EGR na jałowym,po lekkim przegazowaniu wraca do normy

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/blockout84_50982.html

BS

Grupy: 000,000 - http://vaglog.rtnet.pl/blockout84_50987.html ten drugi co ma 21 sekund to BS

Grupy: 003,003,003 - http://vaglog.rtnet.pl/blockout84_50990.html trzeci log to BS

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/blockout84_50993.html

dynamiczne :

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/blockout84_50996.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/blockout84_50997.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/blockout84_50998.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/blockout84_50999.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/blockout84_51000.html

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/blockout84_51001.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/blockout84_50986.html

Proszę o ocenę bo bardzo chcę żeby kolejne zdrowe AVF jeździło po polskich drogach

Opublikowano

Delikatnie dawka skacze na wolnych stad telepanie , reszta w normie .

Opublikowano
  • Autor

Delikatnie dawka skacze na wolnych stad telepanie , reszta w normie .

a od czego ta dawka może skakać, w którym to logu widać ?[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 22:22_________________________________________________znajdzie się ktoś jeszcze kto zechce przeanalizować moje logi :wink4:

a co z tym dziwnym zachowaniem EGR na wolnych ?

i od czego może skakać dawka paliwa ?

Opublikowano

Dawka jest w gr 1 Injected quantity, skacze prawdopodobie poprzez 4 pompowtrysk, EGR jest ok

Opublikowano
  • Autor

Dawka jest w gr 1 Injected quantity, skacze prawdopodobie poprzez 4 pompowtrysk, EGR jest ok

zalecacie jego wymiane? od której strony on jest i co może być powodem że wyraźnie odstaje od reszty?

Opublikowano

Dawka jest w gr 1 Injected quantity, skacze prawdopodobie poprzez 4 pompowtrysk, EGR jest ok

zalecacie jego wymiane? od której strony on jest i co może być powodem że wyraźnie odstaje od reszty?

Wymiana to raczej ostatecznosc, ze wzgeldu na koszta. Mozesz mu zastosowac czyszczenie jak w temacie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=186089.0

Co prawda mam podobny problem, mi nie pomoglo, ale tobie moze pomoc, cena nie duza wiec chyba warto sprawdzic

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

a w AVF pierwsze trzy korekcje odnoszą się do 4 wtrysku tak jak w innych silnikach czy to są dokładne korekcje?

i kiedy wtrysk leje? jak korekcja na plus czy na minus ?[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 20:11_________________________________________________dzisiaj zrobiłem logi grup 13 i 23 , w jednym linku jest log z przed miesiąca i dzisiejszy, co może być powodem takiej zmiany po tak krótkim czasie ???

Grupy: 023,023 - http://vaglog.rtnet.pl/blockout84_53652.html

Grupy: 013,013 - http://vaglog.rtnet.pl/blockout84_53653.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.