Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Spadek mocy .


lucioperca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, :hi:przeczytałem chyba wszystko co związane jest turbo,ale nie mogę znależć przyczyny podobnej co jest w moim aucie a mianowicie na zimnym silniku przyśpiesza dobrze , niestety jak silnik osiągnie tem. 90 st. nagle muł i nie wiem co z tym fantem zrobić.Niestety tu mechanicy gdzie mieszkam nie wiedzą co to logi itp .Preferują wymieniać na nowe części i też metodą prób i błędów. [a może to ,a może tamto]Bardzo proszę o jakakolwiek radę .Z góry dziękuję za fatygę. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie polecam wymienianie wszystkiego po kolei i szukanie wady w ten sposób... chyba że masz dużo kasy i jesteś bardzo cierpliwym człowiekiem. Niestety logi i diagnostyka VAG`iem, to podstawa. Poproś kogoś z forum z Twoich okolic o pomoc. Problem może być banalny, jak np. wadliwy czujnik temperatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mieszkam w Hiszpanii i nie znam nikogo takiego co by mógł mi zrobić logi .Może ktoś miał podobne objawy to bym prosił pomoc.Preferuję poświecić więcej czasu na poczytaniu lub pytaniu ludzi co maja więcej pojęcia i wiadomosci na ten temat niż mechanicy w Hiszpanii.Dodam jeszcze że niejednokrotnie pomogły mi wiadomości zawarte na tym forum.Oszczędziłem dzięki temu sporo kaski.A tu mechaniory kroją niemiłosiernie. Może ktoś podpowie chociaż z jedna z przyczyn. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...