Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ANB] Przewód przy sliniku urwane kolanko nie wiem jak sie nazywa


zuczek83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno zakupiłem audi A4 kod silnika ANB.

Wczoraj zauważyłem, ze jest pęknięte kolano plasitkowe, łaczące dwie metalowe rury jedna wychodzi z tyłu silnika a druga wchodzi do turbiny.

poniżej fotka te kolano słabo widoczne jest zaznaczone na czerwonej strzałce, powyżej na zółto jest chyba odpowietrzenie bloku silnika?(odma)

Czy ktoś wie jaki numer katalogowy ma to plasitkowe kolano? i co to jest?

a7.jpg[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 08:42_________________________________________________ok juz wiem...byłem w aso 36 zł i bedzie nowe kolano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zauważyłem, ze jest pęknięte kolano plasitkowe, łaczące dwie metalowe rury jedna wychodzi z tyłu silnika a druga wchodzi do turbiny.

dla ścisłości-jedna wchodzi do pompy SAI,pod tubiną,druga do dolotu-na pewno nie do turbiny :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest rura z pompy podciśnienia która sieęwłącza przy zimnym silniku na ssaniu służy do tłoczenia powietrza do komory spalania w celu szybszego rozgrzewania katalizatora[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 16:13_________________________________________________Według etki to wąż katowy o numerze 058 133 785B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu wymieniałem to kolanko. Z tego co powiedzieli mi w sklepie jest to rurka od klimy, a kolanko jest gumowe - sztywne się robi ze starości. Jak chcesz to na sobotę mogę podać numery katalogowe tych kolanek bo są dwa. Płaciłem za oryginalne po 47 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu wymieniałem to kolanko. Z tego co powiedzieli mi w sklepie jest to rurka od klimy, a kolanko jest gumowe - sztywne się robi ze starości. Jak chcesz to na sobotę mogę podać numery katalogowe tych kolanek bo są dwa. Płaciłem za oryginalne po 47 zł.

Rurki od klimy idą całkiem w innym miejscu ktoś cię wprowadził w błąd w sklepie ale fakt faktem pozostaje, że to tylko gumowe kolanko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...