Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Proszę o informacje (nazwa/numer) części


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka Panowie :) Słuchajcie mam pytanie a nie ma sensu zakładać nowego wątku ...

1. Co to za element jak się nazywa ew. nr części (plastik) Pod kolektorem czarny, krótki ma podłączone dwa przewody olejowe (czyżby odma??)

17051957691.jpg

2. Co to za element jak się nazywa ew. nr części (plastik) Z tyłu silnika pod szybą ma podłączone dwa przewody gumowe oraz kostkę z kabelkami ?? (Kiedyś mi wywaliło jeden przewód z tego i płyn chłodzący mi się wylał założyłem ponownie i nową opaskę i nie było problemu teraz płyn jakby z pod tego mi wycieka i do tego do o koła jest jakby z oleju ...

co do drugiego pytania to chyba to to http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=138940.0;highlight=058121132

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o pierwsze pytanie to tak odma gdzieś mam numer bo sam to wymieniałem jakis czas temu w mojej poprzedniej OOOO jak znajde to napisze[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 21:39_________________________________________________Dodam, że dostępne to jest chyba na allegro ja kupowałem w serwisie skody bo ponoć taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu silnika pod szybą ma podłączone dwa przewody gumowe

niby nagrzewnica ale gdzie ta kostka z kabelkami ?! specjalnie po nocy zszedłem do garażu ale kabelków u mnie niema ... zrób fote to łatwiej będzie ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...