Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Proszę o analize logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Błedy napewno się znajdą w mojej pracy,ale może ktoś się rozczyta.

Logi dybamiczne poniżej

000 >>>> http://rapidshare.com/files/89186750/000d.jpg.html

001 >>>> http://rapidshare.com/files/89187242/001D.jpg.html

003 >>>> http://rapidshare.com/files/89187417/003D.jpg.html

004 >>>> http://rapidshare.com/files/89187507/004D.jpg.html

008 >>>> http://rapidshare.com/files/89187641/008D.jpg.html

011 013 >>>> http://rapidshare.com/files/89187764/011-013D.jpg.html

Basic Setings

000 >>>> http://rapidshare.com/files/89188141/000BS.jpg.html

003 >>>> http://rapidshare.com/files/89188286/003BS.jpg.html

004 >>>> http://rapidshare.com/files/89188430/004BS.jpg.html

011 >>>> http://rapidshare.com/files/89188544/011BS.jpg.html

W próbie dynamicznej bloki 001 i 011 nie chciały się osobno wgrać,tzn plik był pusty-dlaczego?

Autko ma 195 000km,nie czyściłem jeszcze nic w silniku.Wybieram się w podróż za granice tym autem i chce być pewien,że nie będzie niespodzianek.

Dziękuje wam za pomoc

Opublikowano

-podczas pomiaru motor nie dogrzany ... [albo powoli zaczac myslec nad wymiana termostatu]

-EGR mozna by przeczyscic

reszta wyglada OK ...

Opublikowano
  • Autor

Jeździłem po mieście i robiłem przy okazji pomiary,więc wydaje się że był nagrzany silnik.Przynajmniej pokazywał 90C.

Opublikowano

85 stopni to troche mało, termostat podróbka a moze juz sie konczy, wiesz to ze Ci pokazuje na desce ze ma 90 stopni to nie oznacza ze w rzeczywistości tak jest.

Opublikowano
  • Autor

auto kupiłem w niemczech w grudniu :quattro: i oprócz tej podróży nie byłem w trasie.W silniku wymienione filtry i olej.Co do termostatu to nie znam histori.Rozrząd wymieniam do piątku,bo w sobote sprawdzam 4x4 w Zakopanym

Opublikowano

auto kupiłem w niemczech w grudniu :quattro: i oprócz tej podróży nie byłem w trasie.W silniku wymienione filtry i olej.Co do termostatu to nie znam histori.Rozrząd wymieniam do piątku,bo w sobote sprawdzam 4x4 w Zakopanym

To jak zmieniasz rozrząd to zmień od razu termostat i to KONIECZNIE.

Opublikowano
  • Autor

2.5? To jest na szczęście 1.9 TDI ,110 koników

Jakie koszta termostatu?To już napewno jest do wymiany?Może faktycznie się mało rozgrzał[br]Dopisany: 05 Luty 2008, 13:23 _________________________________________________Znalazłem na allegro.Koszt przybliżony 26-29 zł.

Więc jeśli termostat to wymienie

Opublikowano

Wymieniaj tylko na ori z ASO, bo bedziesz wymienial 2 razy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.