Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Problem z uruchomieniem


Tom A4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przejzalem masę postów odnośnie problemu z uruchomieniem ale nie znalazłem żadnego rozwiązania mojego problemu otóż sprawa wyglada następująco. Wsiadam rano do autka uruchamiam a tu silnik odpalił i natychmiast zgasł kolejna próba i dalej to samo i tak jeszcze kilka razy i nic po uruchomieniu auta na lpg trybem awaryjnym autko normalnie pracuje przejechałem autem kilka kilometrów na lpg i wszystko ok postanowiłem przegonić auto na Pb ale po przełączeniu auta na Pb auto zgasło uruchomiłem je po raz kolejny na lpg przełączam na Pb i znowu zgasło za ktoryms tam razem udało uruchomić sie na benzynie ale straszenie telepalo autem obroty max 400obr/min po dodaniu gazu znowu zgasło kolejne uruchomienie auto jakoś zalapalo ale jest problem z praca strasznie przerywa pracuje tylko na wysokich obrotach po zdjęciu nogi z gazu natychmiast gaśnie i powtarza sie problem z uruchomieniem vag pokazał takie błędy

16486 Przepływomierz był inny podkładany i nic to nie zmieniło

16518 sondy niestety nie sprawdziłem

Paliwo w zbiorniku jest pompa podaje paliwo bo sprawdziłem to odłączając waz zasilajacy na listwie wtryskowej sprawdziłem również przepustnice podkładając inna ale nic to nie zmieniło jedyne co dziwne to nie mogę wykonać adaptacji przepustnicy vagiem sprawdzane na obu przepustnicach co może być przyczyna problemów z uruchomieniem czy może być to sygnał padającej pompy paliwa co jeszcze sprawdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...