Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Prośba o ocenę logów z A6 C5 2.5 TDI AKE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.

Prosiłbym o ocenę logów. Co prawda to nie A4 ale też audi i liczę na zrozumienie.

Sam posiadam A4 B6 a ta A6 to ojca auto i zależy mi żeby je naprawić.

Auto to A6 C5 2.5tdi Tiptronic 180KM motor AKE 2000r 230000km przebiegu.

Auto podczas jazdy przy przyśpieszaniu jak wyprzedzałem zgasło i nie chciało zapalić.

Po sprawdzeniu błędów okazało sie że padł sterownik pompy wtryskowej.

Po jego naprawie i założeniu auto pali ale dymi nie ma mocy regulacje kąta wtrysku w rożne strony nic nie dają.

Błąd pojawia się w automatycznej skrzyni biegów - 18265.

Auto odpala bez problemów ale tak jak pisałem wcześniej kopci i nie ma mocy.

Oto logi.

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/dj_burza_53328.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/dj_burza_53318.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/dj_burza_53325.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/dj_burza_53326.html

Grupy: 005 - http://vaglog.rtnet.pl/dj_burza_53324.html

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/dj_burza_53323.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/dj_burza_53322.html

Grupy: 009 - http://vaglog.rtnet.pl/dj_burza_53320.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/dj_burza_53319.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/dj_burza_53321.html

Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/dj_burza_53317.html

Grupy: 014 - http://vaglog.rtnet.pl/dj_burza_53316.html

Grupy: 015 - http://vaglog.rtnet.pl/dj_burza_53327.html

mam nadzieje że dobrze wykonałem logi.

Proszę o sugestię jeśli coś nie tak z logami to poprawię.

Pozdrawiam i czekam na pomoc.

Opublikowano

Zeby poznac przyczyne braku mocy powinienes wykonac logi dynamiczne.

Pompa ledwie jest w stanie utrzymac silnik na wolnych obrotach.

Nie wiem kto ją "naprawial" ale dla mnie to ona jest w stanie agonalnym i wymaga sprawdzenia w serwisie Bosch, ktory dysponuje stołem EPS 815. Podejrzana jest sekcja hydrauliczna pompy. :shocked:

Opublikowano
  • Autor

Dobre i tyle.

Nikt nie ma więcej pomysłów co moze być nie tak?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.