Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Bixenon co potrzeba??


miodzio

Rekomendowane odpowiedzi

Chce założyć bixenon do swojej B7 i ma już dawce :naughty:ale nie wiem co jeszcze potrzeba wymontować oprócz lamp tak żeby uruchomić u siebie wszystko. Dawca to B7 w Avancie. Mogę wymontować wszystko oprócz wiązki bo tę już ktoś kupił. W tym momencie zamontowany mam u siebie moduł w wersji High z sensorem deszczu i świateł oraz aktywnym CLH i włącznikiem Auto. Lampy naturalnie zwykłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adapter/przejściówke do bixenonu. Koszt około 50 Euro. :wink4: Wpinasz tylko później dwa kabelki do MCE, VAGowanie i wszystko pięknie świeci. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adapter/przejściówke do bixenonu. Koszt około 50 Euro. :wink4: Wpinasz tylko później dwa kabelki do MCE, VAGowanie i wszystko pięknie świeci. :good:

a nie lepiej jakoś przelutować wtyczki niż płacić 50 eur??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tekscie widze "mam lampy zwykle" - jak sadze "zwykle nie-ksenonowe" czy moze "zwykle-ksenonowe"?

W tym pierwszym przypadku bardziej interesujace byloby jak to zrobic nie na zasadzie "hid-allegro" ale z poziomowaniem

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tekscie widze "mam lampy zwykle" - jak sadze "zwykle nie-ksenonowe" czy moze "zwykle-ksenonowe"?

W tym pierwszym przypadku bardziej interesujace byloby jak to zrobic nie na zasadzie "hid-allegro" ale z poziomowaniem

Pozdrawiam,

Przemek

zwykłe- bez xenonu no i właśnie o to mi chodzi żeby zrobić jak ori - tylko co potrzebuje wymontować od "auta dawcy" żeby był komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies na forum jest opisane wszystko co potrzeba do zmiany na Bixenon , tylko nie moge znalezc :mysli:

Tu masz watek jak to jest w B6 sa nieduze roznice tylko w podlaczeniu :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=164764.45

Na pewno musisz zmienic lampy , instalacja trzeba sprawdzic jeszcze jaki siedzi MCE zeby obsluzyl BIXA , sterownik , czujniki samopoziomu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies na forum jest opisane wszystko co potrzeba do zmiany na Bixenon , tylko nie moge znalezc :mysli:

Tu masz watek jak to jest w B6 sa nieduze roznice tylko w podlaczeniu :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=164764.45

Na pewno musisz zmienic lampy , instalacja trzeba sprawdzic jeszcze jaki siedzi MCE zeby obsluzyl BIXA , sterownik , czujniki samopoziomu :)

ok poszukam jeszcze. MCE mam w wersji HIGH spokojnie przyjmuje kodowanie na bixenon. Sterownik- tylko gdzie on jest w Avancie i który to jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik montowany jest pod schowkiem pasazera ale tylko w autach wyposazonych w Xenon :)

Ja bym juz rezal Bixa skretnego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik montowany jest pod schowkiem pasazera ale tylko w autach wyposazonych w Xenon :)

Ja bym juz rezal Bixa skretnego :decayed:

Tez chętnie ale dorwać lampy to .... A jaki jest numer wtyczek tych do bixa??[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 10:10_________________________________________________dobra mam to chyba te:

WTYCZKA 6R0973735 - 10 STYKOW

WTYCZKA 1J0973737 - 14 STYKOW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ciekawy watek podlinkowano tutaj z montazem poziomowania

Jako alternatywe powiem, ze sa systemy uniwersalne do samopoziomowania - polega to na tym, ze przykleja sie "czujke" w podlodze bagaznika - oczywiscie jest to obslugiwane nie przez vagcoma/vcdsa (nie jest to w zaden sposob spiete z canem itp)

Widzialem takie cos na ebayu kiedys... nie pamietam ile kosztuje, nie wiem jak to dziala...

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra Pany Bixenon już jest wyciągnięty zderzak z spryskami też :evil: jutro reszta gratów. Pytanie o spryski - czy zbiorniczek też muszę swój zmienić czy wystarczy podpiąć tylko silniczek (jak podpiąć ten silniczek czy do tego idzie jakaś osobna wiązka czy to po prostu z tej podstawowej co na szyby idzie się podpina??

Kostki kupione w ASO koszt 16zl za sztk + piny :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiornik kupujesz pod dwie pompki albo rezasz :wink4: wiercisz dziure i wszystko mocujesz. Podlaczasz do MCE , kodujesz i wszystko gangla :)

http://www.audi-sport.net/vb/a4-a4-cabriolet-s4-forum-b6-chassis/20231-retrofit-headlamp-washers.html

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177554.45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...