Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zardzewiały mechanizm od puszki przy haku.


czerwo777

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Mam taki problem, wczoraj kupiliśmy a4 (już drugą w rodzinie) 97r Avant i mieliśmy ( z ojcem) zamontować do niej hak, ale dzisiaj zobaczyliśmy że ona ma hak i że hak jest w kole zapasowym a puszka schowana pod spodem. Hak jest w dobrym stanie bo był zakonserwowany jakimś smarem, ale mechanizm który wysuwa puszkę na dół nie działa bo jest cały zardzewiały( nie używany ładnych pare lat) . Próbowaliśmy pryskać to odrdzewiaczem, ale narazie bez efektów. Co z tym z robić i na jakiej zasadzie to działa, czy nie trzeba tam nic odblokować, żeby ściągnąć te gniazdo na dół? Z góry dziękuje za pomoc. Pozdro.

[mod]Gdzie jest prefix!? - poprawiłem kolejne wylądują w koszu[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiemy na jakiej zasadzie u Ciebie ktoś to zamontował. U mnie też się wysuwa na dół gniazdo. Ale to jest na zwykłej śrubce także bez stresu. A jak to jest u Ciebie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest chyba zamontowane to od nowości jak z fabryki wyjechało, widać, że jest tam taka sprężyna. Tylko że to musiało być ładnych pare lat nie używane i jest mocno skorodowane. Spróbóje jescze pare razy odrdzewiaczem i może to coś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...