Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Brak kierunkowskazów, światła długie w miejscu kierunkowskazu. Problem


P-U-M-A

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam taki problem przestały mi działać kierunki wymieniłem przerywacz. Działało jakiś czas i znów nie działa. Przerywacz znowu wymieniłem nie działa dalej dlatego rozebrałem manetkę wyczyściłem styki i złożyłem spowrotem na 100% dobrze. A teraz zamiast kierunkowskaza w prawo mam światła długie.Zamówiłem nową manetkę jak myślicie czy to rozwiąże problem czy może jeszcze jakieś dodatkowe przekaźniki kierunkowskazów padły.

Pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manetka w B5 ma konstrukcję prostą jak budowa cepa

coś musiałeś źle żłożyć , inaczej wszystko by działało

podłącz na krótko + zasilania do kabelka od kierunków czarno-zielony lub czarno-biały przy kostce i zobacz czy kierunki działają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jest bardzo prosta prubowałem lekko przeczyścić styki papierem ściernym i potem takim środkiem na styki. [br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 10:06_________________________________________________Panowie po wymiane manetki wszystkie światła działają oprócz kierunkowskazów dodam że przerywacz jest na 100% sprawny bezpieczniki wszystkie co tam sie mogło jeszcze zepsuć?[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 20:46_________________________________________________Nie mam takich przewodów przy kostce mam całkiem inne kolory przewodów masz może jakiś schemat tej kostki albo coś co pomorze mi naprawić samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...