Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak założyć tylnie boczki w bagażniku Avanta


tomcioskinny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pękły mi zaczepy od rolety w prawym i lewym boczku w bagazniku. Kupiłem sobie lewy i prawy w idealnym stanie i teraz moje pytanie jak je założyć. Nieiwem za bardzo zaco się zabrać na samym początku czy musze wyjmować tylnie siedzenia. Jak macie moze jakiś schemat to bym był bardzo wdzięczny albo jakieś informacje jak to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

z tego co się orientuję, to boczki są na wciskach, ale żeby założyć, to trzeba odkręcić pasy i przełożyć je przez otwory, tak więc trzeba zdjąć siedzisko tylnej kanapy. Z tego co pamiętam, to zdejmowałem też boczek oparcia.

Pozdrawiam

fidziu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co się orientuję, to boczki są na wciskach,
Jednak

tych miejscach, gdzie są zaczepy rolety boczki mocuje śruba.

a ja mam pytanko jak zdjąć boczek drzwi od strony kierowcy z przodu?gdzie sa srubki,lub jakies zatrzaski.
Zatrzasków dużo, śruby są tam:

http://www.damos.k11.pl/A4/boczek.jpg

http://www.damos.k11.pl/A4/boczek2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jej, nie miałem, bo "mądrzy" Niemcy grzebali coś przy srubach mocujących amortyzator :evil: , ale dzięki tobie już wiem i dokręcę jeszcze swój boczek.

dzięki!

Pozdrawiam

fidziu

P.S. wiem, że to temat na inny post, ale widzę damos, że masz jakieś ciekawe opisy napraw do audika. Wiesz może, który bezpiecznik jest od elektrycznych szyb, bo w spisie, który znalazłem na stronce nie ma nic o szybach. Za pomoc z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damos dzięki za wskazówkę, zaraz idę zobaczyć. O efekcie z pewnością poinformuję.

Pozdrawiam

fidziu

[ Dodano: 2006-10-08, 10:45 ]

Witam,

tak jak obiecałem, informuję o efekcie sprawdzania bezpieczników. Okazuje się, że wszystkie z podanych są ok. Jednakże patrząc na rysunki z ETOSa zaczynam się zastanawiać, czy bezpiecznik podnośnika szyb jest w skrzynce z pozostałymi bezpiecznikami. Ostatnio zakładając wyłącznik pompy paliwa zauważyłem, że pod osłoną nad pedałami jest też kilka bezpieczników płaskich, może więc te od sterowania szybami też są gdzieś indziej? Poniżej ilustracja, na której zaznaczyłem mocowania bezpieczników.

Za wszelkie sugestie, co jeszcze sprawdzić z góry dziękuję

pozdrawiam

fidziuZrzut2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...