Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Naprawa sensora AIRBAG


tomi-n

Rekomendowane odpowiedzi

Witam co sądzicie o firmach i praktykach jakie stosuja odnośnie naprawy sensorów poduszek?

Czy sensor po takiej naprawie w sytuacji krytycznej spełni swoje zadanie???

Pytam bo sam mam problem ze znalezieniem sensora o numerze 8D0 950 655 F (jak ktoś posiada taki to prosze o kontakt 508165656) i zastanawiam się nad skorzystaniem z usług z jednej z takich firm, która naprawia sensory, cytuje: "nawet te nienaprawialne"???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wysylalem ten sam sterownik do naprawy w UK 3 razy i nie dalo rady(oddali mi kase £80) za kzdym razem pojawial sie " internal module error", musialem kupic nowy za 330 funtow .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten bład może być spowodowany przez:

1. uszkodzona zawartość pamięci (częściowe wykasowanie, zmiana danych itp.)powód - niskie napięcie aku, inne zakłócenia elektryczne.

2. uszkodzenie fizyczne (uszkodzony element elektroniczny)

Usterkę nr. 1 można naprawić i jest 99% pewności, że sensor zadziała w razie wypadku (1% - zdarzaję się nowe sensory, które nie zadziałały)

nr. 2 teoretycznie też można naprawić, ale ze wględów bezpieczeństwa lepiej tego nie robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku jestem pewien ze nie wchodzi w gre uszkodzenie fizyczne wiec jest duża szansa że uda sie naprawić.

[br]Dopisany: 17 Luty 2008, 08:42 _________________________________________________

jest 99% pewności, że sensor zadziała w razie wypadku

Ta wiadomość całkowicie mnie zadowala!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...