Jump to content
IGNORED

Problem z Concertem

Recommended Posts

Proszę o pomoc

Zakupiłem Concerta I. Wszystko jest ok. Tylko radio działa gdy jest kluczyk w stacyjce. Po wyjęciu kluczyka i po ponownym włożeniu muszę za każdym razem wprowadzać kod. Jest to grzecznie mówiąc upierdliwe :mrgreen. Wygląda to tak jakby po wyjęciu kluczyka odłączało się zasilanie od radia. Czy wymaga to interwencji fachowca, czy można sobie samemu poradzić?

Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

[ Dodano: 2006-10-02, 18:21 ]

Próbowałem szukać tego problemu szukaczką lecz bez rezultatu.

Nomal, musisz pewnei zamienic kable w kostce bo odcina Ci zasilanie po wyjeciu kluczyka ze stacyjki. Probowka w lape i powinienes doisc sam. :razz:

Ba łatwo powiedzieć. Będę próbował. Dzięki :grin:

Jest jeszcze jeden problem :sad: Radio działa z kluczykiem w stacyjce, lecz świeci się tylko wyświetlacz. Podświetlenie klawiszy zapala się dopiero w momencie włączenia świateł.

Zaraz mnie coś trafi :evil:

[ Dodano: 2006-10-03, 07:19 ]

A może to tak ma być?

[ Dodano: 2006-10-03, 07:21 ]

Coś czuje, że bez odwiedzin u jakiegoś fachmana od elektro się nie obejdzie :sad:

Nomal, tak wlasnie ma byc, ze wyswietlacz dziala i diody przy zalaczonych przyciskach, a podswietlenie jak zalaczysz swiatla.

Musisz znalesc kabel, na ktorym jest napiecie po wyjeciu kluczyka i wetknac go w odpowiedni pin, albo dolaczyc do tego co jest zasilanie po stacyjce.

Dobra. Sprawa podświetlenia wyjaśniona :mrgreen: - dzięki Pikuś Dzisiaj popołudniu spróbuję znależć odpowiedni kabelek. Mam nadzieję, że nie spalę radia :twisted: