Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Kraków] Warsztat w Krakowie WAMAT Stadionowa 1 www.wamat.com


Wąski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam polecam warsztat AUTO SERWIS WAMAT ul.Stadionowa 1 tel.012 269 29 73 www.wamat.com [email protected]

Naprawiam od lat u nich swoje i znajomych samochody i wszystko jest ok.Miła i rzetelna obsługa.Znają się na robocie i moja bardzo duze doświadczenie. :th:Cenny przystępne i mozliwośc kupienia cześci na miejscu.

Naprawdę polecam[br]Dopisany: 16 Luty 2008, 12:24 _________________________________________________I kolejny raz uratowałi mnie.Mam auto na święta!!! :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopie WAMAT odkad jest na stadionowej zmienil podejscie. Nauczyli sie ze same zarobasy do nich przyejzdzali i to straszni zlodzieje !!!! NACIAGACZE !!!! Ja i 3 inne osoby zostały przez nich oszukane !! Sprawe poruszalem na akp i vw-passat. Taka maja polityke..... nie da sie wejsc gdy robią przy aucie bo nie.... bo dlatego że wypisuja fakture a na niej pojawia sie tyle cześci ze glowa boli.... 3/4 nie wymieniaja. Na 2.5tdi v6 to ja sie od nich lepiej znam. Nie wiedzieli gdzie jest termostat......Uszczelniali mi moja vałke i mi mowia ze wymienili tam 2 pokrywy cos u dolu itp ze termostat tez rozrząd a co sie okazalo ? Wymienili sam pasek i tylko jedna pokrywe a objemke wsadzili na sylikon !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To partacze naciagacze i zlodzieje !! MEchanicy maja tam srednio 25lat..... gosc przed chwila grzebal w swoim poldolocie i zabiera sie za naprawy wszytskich aut..... A ceny .... wow gosc nie wie ile co bedzie kosztowac zeby sobie nie zamykac furtki do podbicia ceny :D I jeszcze pan smieszny szefcio chcial mnie uczyc keidy dziala wisko i keidy kreci sie wiatrak klimy :D mowil takie bzdurne teorie ze szok.... nie moiwac o diagnostyce vag-com.... nie prowadza nie maja ale naprawiac i wymieniac to by chcieli :D DRAMAT

N I E P O L E C A M !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz ja i moi znajomi są zadowoleni.Nigdy mnie nie oszukali,Pierwszy raz słyszę i widzę że nikt nie może wejść na halę, :mysli: wiele razy widziałem na własne oczy :th: A co do podnieniania części poproś o zwrot starych :)

A co do mechaników to nie chciał bym tak wyglądać mając 25 lat :polew:

I o dziwo dużo taksówkarzy do nich jeżdzi :mysli: o czymś to świadczy ,i terminy mają dość odległe.

Oczywiście kilka razy miałem wpadkę że coś mieli sprawdzić albo zrobić, zrobili następnym razem.

Nie mam zamiaru nikogo bronić.Nie jest to mój interes.Dla mnie są OK.Przykro mi że Ciebie to spotkało.Zapewne tak samo ja mogę powiedzieć o innych warsztatach ale........ :gwizdanie:

to jest po prostu życie :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze masz 1.9tdi ... spoko ten silnik większość (tak z 30%...)mechaników potrafi zrobic dobrze. Silnik znany i lubiany. Rozrząd spoko sie wymienia. Ale na 2.5v6tdi to oni sie ucza....Jak mozna mowic ze walki najprawopodobniej sie koncza bez rozbierania gory i przegladniecia walkow albo ze dlatego temp. zle mi wskazuje bo to NIE wina termostatu( wymienilem na wlasny koszt gdzie indziej temp. stala rowno na 90 az milo)....tylko jakiejs zlączki że na komp. dobrze wskazuje... <= mowie mu zeby mi to udowodnil a on mi ze elektryka teraz nie ma - pytam sie keidy bedzie a on ze moze za tydzien.... vaga skądś pozyczaja........ nie wspominajac o tym ze sprzeglo jak w kazdym a6 2.5tdi bierze wysoko to gosc po wjechaniu do garazu mowi mi ze trzeba myslec nad sprzeglem :D akurat auto mialo wymieniane kolo dwumasowe i wiedzialem w jakim stanie jest tarcza docisk itp :D jak nowka (moze mialo zrobione z 20tys.) Idą dalej ten mily szefcio mowil mi ze wiatrak na wisko w 1.9tdi afn ahu 1z nie kręci sie zaraz po odpaleniu auta tylko wtedy jak jest potrzeba :| :| :| :blink::shocked: Ze z wymiana termostatu to nie problem zostawiam auto u nich przyjezdzam za dzien i mi mowia ze musza mnie skasowac za rozebranie rozrzadu bo zeby sie dostac do termostatu musieli go rozberac.... :shocked:Odebralem auto nie zaplacilem i nigdy do nich juz nie pojechalem. Za Termostat chcieli mnie skasowac chyba z 350. Najsmieszniejsze jest to ze ja im mowilem ze trzeba rozebrac rozrzad :Da oni ze nie. JEszcze co sie oakzalo ,mowil mi ze dal orginalny termostat a dal jakas podrobe za 20 pln :D wsadzilem orginal za 100 oddalem mech za 100 i mialem slicznie temp. Jak wchodzilem na hale to oslupialem jeden gosc mial z 25lat drogi z 20 i grzebia mi rozrzad w 2.5 v6 tdi :shocked: Ja sie tam patrze zadaje jakies pytania a oni nic.... 0 odpowiedzi.....przyeszdl szef i mi mowi zebym wyszedl i usiadl sobie w biurze :D :D :D Juz nawet te bramy wjazdoe zamykali zeby z daleka nikt nie patrzyl :D

Z tego co slyszalem od goscia ktory zaopatruje ich w czesci (moj kumel po niekad) odszedl od nich jakis ponoc bardzo dobry mechanik a elektryk (ponoc tez dobry - przerabial mi wtyczke od haka) dojerzdza tylko w razie potrzeby raz na tydzien.... A co do terminow... nie wiem kiedy tam byles ostatni raz ale teraz w zasadzie czas oczekiwania to gora 2 dni :D a na poczatku fakt chyba z poltora tygodnia... I to ze gosc nie moiw mi ile bedzie kosztowac rozrzad to jest juz zenada....mowi ze w okolicach 1600pln a wyszlo 2200 i mi tlumaczy ze co to tam roboty nie bylo :D:thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :decayed::kox::blink::slina::shocked::kwasny:

Ten gosc zeruje na niewiedzy innych w sposob bardzo subtelny i wyrafinowany zawsze z usmiechem na twarzy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...