Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ATJ] przepływomierz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam,

wskazania przy dynamicznym logu przepływki to ok 600 przy wymaganej 850, jest taka okoliczność ze to przez filtr pow? i czy dałoby sie ja wyczyscic czy od razy nowa?

------------------------------------------------------------------------

dodaje logi, wypowiedzcie się :cool:

610a9f8a3967f39f.jpg

09e31549f9406020.jpg

a012c2aba4013e6a.jpg

b941c7437912b243.jpg

52dda02ff8b4aa9d.jpg

ca9dde9bb7d0be27.jpg

Opublikowano

wskazania przy dynamicznym logu przepływki to ok 600 przy wymaganej 850, jest taka okoliczność ze to przez filtr pow? i czy dałoby sie ja wyczyscic czy od razy nowa?

Zdecydowanie może to być przez brudny filtr powietrza.

Wymień go najpierw, ale nie zaszkodzi też przeczyścić przy okazji przepływkę.

Ale najpierw wymień filtr i wtedy zrób pomiar.

Opublikowano
  • Autor

logi dodane do pierwszego posta, prosze o ocene.

Opublikowano

Zmień filtr, wyczyść przepływke, bo ścina dawki i zrób jeszcze raz logi.

Te kierownice też nie za dobrze pracują.

W EGR też pewne przydałoby się zajrzeć.

Opublikowano
  • Autor

Zmień filtr, wyczyść przepływke, bo ścina dawki i zrób jeszcze raz logi.

Te kierownice też nie za dobrze pracują.

W EGR też pewne przydałoby się zajrzeć.

nic dodać nic ująć. a jak myslicie przestawiać kąt wtrysku czy nie ? bo jest lekko odchylony.

a powiedzcie mi jak rozróżnić czy przeładowanie jest spowodowane n75 czy kierownicami.

Opublikowano

nic dodać nic ująć. a jak myslicie przestawiać kąt wtrysku czy nie ? bo jest lekko odchylony.

Jaki symbol ma ten silnik ?

a powiedzcie mi jak rozróżnić czy przeładowanie jest spowodowane n75 czy kierownicami.

Ja bym postawił na kierownice, ale może niech jeszcze inni się wypowiedzą.

Opublikowano

Tak jak napisali koledzy - filtr powietrza do wymiany, lmm do czyszczenia a jeśli to nie pomoże - do wymiany.

Zanim dotkniesz turbiny (bo ewidentnie przypiekły się żaluzje) sprawdź wypróbowany przeze mnie ( i nie tylko ) sposób:

Pusta autostrada, but w podłogę i przegoń silnik dobre 20 km, później zawrotka, znów but do dechy i znów przejedź ze 20 km z butem w podłodze.

Od tej pory nie jeździj jak emeryt i daj czasem turbinie świezego powietrza ;)

Przyznam się , że wyleczyłem tak mojego AFN`a (przeładowywał do 2500 mBAR`ówna ciśnieniu 1948 mBAR`ów) - teraz przeładowanie jest mniejsze - ok do 2300 mBAR`ów (program na 2150 mBAR`ów). Chip również pomógł - większe ciśnienie + dynamiczniejsza jazda przegoniły sadzę ;)

Opublikowano
  • Autor

nic dodać nic ująć. a jak myslicie przestawiać kąt wtrysku czy nie ? bo jest lekko odchylony.

Jaki symbol ma ten silnik ?

a powiedzcie mi jak rozróżnić czy przeładowanie jest spowodowane n75 czy kierownicami.

Ja bym postawił na kierownice, ale może niech jeszcze inni się wypowiedzą.

Oznaczenie silnika tak jak w temacie ATJ ;)

Ja też myślę że to są kierownice. Autko kolegi, ale powiem ze PSJ nie jest stosowany u niego.

Poruszamy sztangą troche ;) ale najpierw trzeba zmienić filtr pow i lmm zobaczyc.

A powiedzcie jak ludzie mówią o terapi WD40 na to gdzie sie ją psika ? po sztandze?

Tak jak napisali koledzy - filtr powietrza do wymiany, lmm do czyszczenia a jeśli to nie pomoże - do wymiany.

Zanim dotkniesz turbiny (bo ewidentnie przypiekły się żaluzje) sprawdź wypróbowany przeze mnie ( i nie tylko ) sposób:

Pusta autostrada, but w podłogę i przegoń silnik dobre 20 km, później zawrotka, znów but do dechy i znów przejedź ze 20 km z butem w podłodze.

Od tej pory nie jeździj jak emeryt i daj czasem turbinie świezego powietrza ;)

Przyznam się , że wyleczyłem tak mojego AFN`a (przeładowywał do 2500 mBAR`ówna ciśnieniu 1948 mBAR`ów) - teraz przeładowanie jest mniejsze - ok do 2300 mBAR`ów (program na 2150 mBAR`ów). Chip również pomógł - większe ciśnienie + dynamiczniejsza jazda przegoniły sadzę ;)

Dzieki za wypowiedz :) ale u mnie nie ma w poblizu autobahnu :( a jak emeryt kolega nie jezdzi, czasem mam wrazenie ze za bardzo daje mu w dupe, ale on ma go od niedawna i zapieczone kierownice to uczynek poprzedniego emeryta :evil:

Opublikowano

przy takich pomiarach lmm to filtr powietrza powinien wygladac jak stara skarpeta :naughty:....

chyba jednak bedzie ddo wymiany ...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

a wlasnie tu moje niedopatrzenie :) bo ten silnik to PD

bo wczesniej pytałem czy kąt wtrysku jest dobry, przeciez tam sie ustawia synchronizacje wałka rozrządu :decayed:

w własnie powiedzcie mi co jest na pozycji drugiej w silnikach PD w 000 BS??

i czy przypadkiem katalizator na logach nie uwidacznia swojego zlego działania ?? :embarrassed:

Opublikowano

w własnie powiedzcie mi co jest na pozycji drugiej w silnikach PD w 000 BS??

pewnie to samo co w 004 .... :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.