Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BGD] Trzęsie na biegu jałowym


stanley24

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem że Trzeniu jeżeli przekręciłem ksywkę to przepraszam, wie lub zna Piotra który naprawia te narywania silnika to proszę o kontakt. Jeżeli można potrzebuje się z nim skontaktować. Jak dobrze przeczytałem on wie jak zlikwidować lub inaczej naprawić tą wadę. Może jakiś namiar na niego.

Albo kontakt na mój adres [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto mial kiedys Trzeniu ale kupil je jak sie okazalo narywajace dalej Bieniek (jezeli ksywki nie przekrecilem). Uzytkownik forum, ktory je naprawial ma ksywke Piotrus (mieszka w Zorach), jest mechanikiem ale zajmuje sie robienien public relation dla teoretycznie konkurencji swojej sserwis (gdzies tam kolo Zor).... naprawa narywania wg ELSY to wymiana komputera w - praktyce upgrade softu w starym ecu - nie mozna wykluczyc, ze to wlasnie w tym serwisie nie robili upgradu softu bo w ramach reklamy bylo wiele opowiesci o superczipach na 240 koni z sserwis i inne bajki.

Odszukaj Bienka???? i zweryfikuj czy to auto bylo tylko "na niby" wyleczone czy upgrade softu rzeczywiscie sprawa zalatwial

Trzenio po opyleniu auta tajniacko pokasowal konta na wszystkich forach o audi wiec raczej pytaj nowego wlasciciela...

Pozdrawiam,

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ci bardzo. Znalazł się jeden człowiek który mi wreszcie powiedział konkretnie. Jeszcze raz dzięki ci bardzo. Podziękowania te dla Przemka.

A czy wogóle można z tym śmigać. Czy to ma wpływ na pogorszenie się tej awarii jak to nazwę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek nie siej dalej zlych informacji.

Auto nie narywa i nic nie trzesie.Ma za to inne problemy.

Jutro jestem umowiony na diagnoze elektroniki pompy wtryskowej.

Brysio kiedys pisal o czujniku walka rozrzadu i narywaniu... :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 07:54_________________________________________________Tomeks mial narywajace BDG i po naprawie u Piotrusia chodzi wysmienicie.

ALe co zostalo zrobione to wie tylko Piotrus...[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 07:55_________________________________________________Zacznij od zrobienia logow i sprawdzenia korekcji wtryskow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek nie siej dalej zlych informacji.

chwilunia.... logi w watku http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=185953.0 zamiesciles sam

a mi kompletnie nieznanana osoba "komentnela" to tak

i co niby obroty nie faluja ?

742 i na 766 skacza albo byly podniesione na 766 i spadaja na 742 w kazdym badz razie falowanie jest

przy tych obrotach natualrnie podniesiona lekko dawka

zachwianie bylo bezdyskusyjne ale po logach raczej jest sporadyczne wiec nie ma sensu juz z tym walczyc - w porownaniu do starych logow z watku

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=66900&highlight=trzeniu

gdzie auto zachowuje sie jak duzy fiat z uwalonymi kablami WN

jest oczywiscie dla slepego widoczna poprawa... znaczy sie update softu zalatwia albo tez przy okazji tuszuje inny problem...

Napisalem tuszuje nie by komus odebrac zaslugi (przeciez nie trzesie a co najwyzej zachwieje /widzisz? lagodze ocene/ wiec problem rozwiazany) tylko nie trzeba byc Billem Gatesem by chwilke sie zastanowic: jak to jest ze ten sam soft na nowym aucie dziala wyswienicie a na starym powoduje telepawke? Proste: bo cos sie z autem takiego dzieje z biegiem lat, ze standardowe algorytmy zaszyte w sofcie nie daja sobie rady ze sprzetem w tym okreslonym stanie zuzycia

@autor watku

Te wibracje to znany problem i na to jest papier ELSY opisujacy rozwiazanie (ponizej znajdziesz linka)

http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=94865

Widze po wojew. ze raczej okolice SSerwis/Piotrus srednio Ci pasuja wiec na Twoim miejscu odezwalbym sie do jakiegos tunera-mechanika (czyli nie kogos kto ma "kabelek do czipowania" i umie tylko softy obrabiac - ale tez zajmuje sie mechanika, diagnostyka) czy

- zna Twoj problem

- ma soft w wersji wymienionej w linku co podalem

- moze go z updatowac

Pozdrawiam,

Przemek

P.S.

obstawiam, ze 100% naprawa tego samochodu (tak, ze ono jezdzi jak ma jezdzic) tez rozwiazalaby problem narywania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Piotruś by mi usunął tą wadę byłbym gotów jechać nawet do niego na warsztat. Ale powiedz mi Przemek czy z tym można jeździć? Co chodzi o dobrego mechanika to bardzo trudno. Ale będę szukał. Chociaż chciałbym mieć kontakt pisemny z Piotrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...