[A4 B5] Podświetlane kratki nawiewów z polifta

RonM

Cześć:)

Mam pytanko odnośnie kratek nawiewu z polifta. Mam okazję kupić kratki nawiewów z polifta ale mają połamane te kratki którymi kierunkuje się strumień powietrza wylotowego. I to pytanko brzmi czy będą te kratki pasować z wersji przedliftowej do tych podświetlanych ramek z polifta?

będą pasować zobacz w dziale warsztat jest wątek o montażu ja sam wymieniałem kratki

dokładnie wg tej instrukcji robiłem u siebie w moim wątku masz dokładne fotki z samego wyjęcia wkładek z kratek

tak samo mozna podswietlane pokretło przełozyc do naszych kratek ale to juz jest trudniejsza operacja i efekt troszke mija sie z celem.

podkładane podświetlanie nie kosztują aż tak dużo żeby kombinować po swojemu, moim zdaniem lepiej kupić caly komplet i już, a te przedliftowe puścić na allegro po okazyjnej cenie żeby jeszcze trochę grosza odzyskać :przebiegly:

musze własnie zabrac sie za to operacje ale widze ze jest duzo kratek od anglikow i tak własnie myslałem zeby same pokretła przełozyc :naughty: pozyjemy zobaczymy cos ie da zroic :)