Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Spalony kabel zasilania


grzesiu15

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem otóż dzisiaj spotkała mnie nie miła niespodzianka... Kupiłem sobie ostatnio głośniki w półkę Hertz DSK-165, po zamontowaniu puściłem kabel głośnikowy od głośników do radia gdyż nie miałem instalacji do tyłu zrobionej. Podłączyłem pod radio wsadziłem radio w kieszeń do połowy odpaliłem i gra, więc wsunąłem je do końca i nagle zaczęło się dymić, wyłączyłem radio i zasilanie kluczykiem i wyjąłem jak najprędzej radio. Moim oczom ukazał się spalony czerwony kabel zasilania od radia tzn. izolacja. Zobaczyłem też, że na łączeniu tego czerwonego kabla z żółtym (zrobione tak żeby po wyłączeniu zasilania nie resetowały się ustawienia) odsłonięty był kawałek blaszki złączającej te kable. I czy jest to może przyczyną tego, że poszło zwarcie i ten kabel się spalił, czy jest może jakaś inna przyczyna... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli zaczelo sie to dziac przy probie wlozenia radia to najwyrazniej to moglo byc przyczyna tego. Widocznie ten kawalek blaszki laczoncej zwarl sie do masy i efekty widziales sam :). Na wszelki wypadek przejzyj wszystkie kable do radia i poizoluj zeby nic nie wystawalo co by moglo zrobic znow zwarcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...