Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6] Jaka zmieniarka CD pod navigation plus? proszę o pomoc


boskischatz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na forum, mam pytanko jaką zmieniarke kupić pod navigation plus? W bagażniku jest wszystko przystosowane do jej podłączenia? Tam gdzie powinna być zmieniarka to jest plastikowy "prostokąt,(blaszka)'' zasłaniająca, jakby to było fabrycznie. Chciałbym kupić, bo już mam dosyć jazdy bez żadnej muzyki :( może polecacie coś?

Pozdrawiam Oskar [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 22:34_________________________________________________Opłaca się emulator? sprawdzone urządzenie? Bo napotkałem w opcji szukaj takową rzecz...[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 22:43_________________________________________________Widzę że nikt nie pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam navigation plus, kupie zmieniarke( szukam na allegro do 350) ale mam jedno pytanie czy podłącze ją bez problemu? Jak jej nie było fabrycznie to w bagażniku jest wszystko do podłączenia( jakieś kable wtyczki?) mam podważyć ten plastik w bagażniku czy co aby tam sprawdzić? Bo jest zaślepka plastikowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe działajaca zmieniarka pod NAVI RNS-D navi daje komunikat brak zmieniarki??? o co chodzi (zmieniarka seryjna w schowku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...