Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Wykres AVF


Lukaszxxx

Rekomendowane odpowiedzi

image.jpg

Ocencie Panowie ale cos kiepskawo no nie..Jak tak patrze na wykresy AVF to chyba takiego słabego jeszcze nie widzialem..Fakt taki ze Kat juz moze byc zawalony tak mowili chlopaki z Ecu i kurcze przed chipem nie zmienilem filtra powietrza :wallbash: Jak myslicie wywalic teraz kata??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze pompowtryski juz nie pachna nowoscia...

u mnie tez wypluło 151 KM i 366 nm...

seria było 127 i 315 nm :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos slabawo wyszlo :confused4: niektóre AVF mialy więcej w serii niz ty po modzie :)

P.S

Pierwsze trzeba bylo auto przygotować do czipsa , zrobić logi , zmienić filtry , sprawdzić pompki moze i kata wywalić itd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja obstawiam pompki albo Vacum :good:

Pierwsze trzeba bylo auto przygotować do czipsa , zrobić logi

u mnie logosy tez wskazywały ze bedzie GIT...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos slabawo wyszlo niektóre AVF mialy więcej w serii niz ty po modzie

Własni wiem :wallbash:

Zrobilem logi i wszystko bylo spoko, chlopaki tez mowili ze az dziwne ze tak slabo bo turbina daje pieknie, pompki maja dobra korekcje..hmm sam nie wiem, no z tym filtrem kurcze zapomnialem, a mam wymiane za 2 tysie wiec moglem to zrobic wczesniej... a wy macie katy u siebie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja obstawiam pompki albo Vacum

vacum?? a czemu?

[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 20:54_________________________________________________wstawiles gotowca czy pucha zostala?? czy rurka zamiast kata??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vacum?? a czemu?

rogal mi tak powiedział... ze labo pompki albo vacum

sam w czwartek zmieniam na BQ to bede wiedział co i jak, pozniej korekta a jak nie to dalej szukam przyczyny[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 21:00_________________________________________________

no od turbiny idzie tylko rura kox

od turbo to konca wydechu idzie sama rurka :decayed: wersja dla odwaznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Jak po wycieciu kata?? sa jakis negatywy?? kiedys w pasku wywalilm bebechy i zostala pucha, jakos dziwnie chodzil, chyba jedynie tak jak mowisz ze tylko rurka :mysli:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 21:01_________________________________________________

rogal mi tak powiedział... ze labo pompki albo vacum

sam w czwartek zmieniam na BQ to bede wiedział co i jak, pozniej korekta a jak nie to dalej szukam przyczyny

ja chyba nie bede, wywale na poczatek "ekologie"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywal kata. wstaw rurke... za takie zabieg zaplacisz z 80-100 zl... kata sprzedaz i jestes do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywal kata. wstaw rurke... za takie zabieg zaplacisz z 80-100 zl... kata sprzedaz i jestes do przodu
Tak zrobie :good: moze cos to da :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i filter zmien

Nie no to oczywiste :) Ale myslisz ze to moze mu cos dac?? w sensie wywalenie kata..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi sie zeby przez Kata uciekło z 15 KM... bo nie oszukujmy sie ale AVF 14x zawsze maja

Myslisz ze cos jest wysypane?? no a jak sprawdzic pompki inaczej niz przez logi?? wymienic tak se o?? albo vacum tak jak piszesz, to trzeba by pomiezyc podcisnienie np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to cie kolego pocieszę najgorzej jak coś nie działa :confused4:.U mnie 1.9tdi avf po programie wyszło 171km i 368nm max moment przy 1750obr z tego co pamiętam.Zachciało się więcej zmieniłem turbo na brd,wrzuciłem FMIC,dawn pipe zamiast kata(kosztowało sporo grosza) i co ;( i kupa.Teraz max co dało się wycisnąć po programie to 190km i 320nm przy :shocked: 3200obr. Na razie stoję w miejscu bo logi ok. a mnie objeżdża nawet seryjny 1.9tdi już nie wspomnę o twoim i puki co nie wiem co z tym zrobić moc ok. ale brakuje NM :confused4:.Pompa wacum to w logach chyba było by widać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to cie kolego pocieszę najgorzej jak coś nie działa .U mnie 1.9tdi avf po programie wyszło 171km i 368nm max moment przy 1750obr z tego co pamiętam.Zachciało się więcej zmieniłem turbo na brd wrzuciłem FMIC,dawn pipe zamiast kata i co i kupa.Teraz max co dało się wycisnąć po programie to 190km i 320nm przy 3200obr. Na razie stoję w miejscu bo logi ok. a mnie objeżdża nawet seryjny 1.9tdi już nie wspomnę o twoim i puki co nie wiem co z tym zrobić moc ok. ale brakuje NM .

No to faktycznie porazka.. brd, fmic to projekt pod 200 kuni i 400 Nm.. Ni no ja szczze to jestem zadowolony bo autko duzo lepiej jedzie ale mimo wszystko cos nie gra..U cibie moze pompki nie daja rady juz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wywalilem tego kata i ku mojemu zdziwieniu chyba musze jechac na hamownie.. :naughty: naprawde jedzie to lepiej :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...