Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Wykres AVF


Lukaszxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Z własnego doswiadczenia wiem ze jak masz dobrej marki opone 225, 190ps i niecale 400nm to na suchym na 2 biegu ci nie straci trakcji.

co najwyzej zapiszczy przy zmianie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAGIC87 zgadzam sie z tobą w 100% a temat juz odpuszczam. Bo zaniedługo sie przerodzi w typu "kto ma szybsze auto". Swoją drogą muszę wpaść kiedyś do cz-wy i zobaczyć te twoje cacko bo daleko nie mam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie troche odkopie własny watek, mam lekki metlik w głowie.. przed chipem zmieniłem kąt synchronizacji i autko odpycha sie zdecydowanie lepiej, miałem -0,6 ~-1,1 a teraz zmieniłem na +1,1~1,7 o co tu chodzi?? przeciez kurcze specjalnie zmieniłem kat na wcześniejszy bo ponoc lepiej sie zbiera itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem program z katalizatorem robiony, teraz jakbym wywalił kata, to powinien odżyć troche i lepiej sie odpychać, bo na budziki ponad 200kkm... ale czy coś sie zmieni ? Mocy chyba nie przybędzie ? Jedynie łatwiej sie będzie wkręcał na obroty z dołu ? Dobrze rozumiem ?

Sorry że sie wciąłem w temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

Ja miałem program z katalizatorem robiony, teraz jakbym wywalił kata, to powinien odżyć troche i lepiej sie odpychać, bo na budziki ponad 200kkm... ale czy coś sie zmieni ? Mocy chyba nie przybędzie ? Jedynie łatwiej sie będzie wkręcał na obroty z dołu ? Dobrze rozumiem ?

Sorry że sie wciąłem w temat.

jedynie reakcja na gaz i moze +3ps w zaleznosci od zapchania kata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robie autem dosyc duże przebiegi, znam jego kazdy szczegół, tylko cos mi puknie, stuknie i zaraz wiem co to jest, i uwierz - zauwazyłem to jak to mowisz dupohamownia ale jest za***iście odczuwalna zmiana..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...