Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Stuki podczas ruszania


Dragon30

Rekomendowane odpowiedzi

Poniżej nie odnosi się do wahaczy.

Ostatnio kupiłem poduszkę prawa Lema było pudełko Lema, w środku Corteco, żadnej sówki napisu Lemforder, zadnego numeru, nie było "made in germany". Zmniejszyła drgania.

Założyłem wątek na ten temat, uznałem ze to oryginalny Lem. Gdybyś znalazł coś lepszego daj znać.

Ja bym kupił ze Schrotu ale UWAGA tylko ze znaczkiem WV Audi, cała guma ori pokryta jest numerkami. Wolnego miejsca jest nie więcej jak znaczek pocztowy. Uszkodzona poduszka - wycieka z niej olej, siada i jest po tłumieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz...wymienia sie parami,no przynajmniej powinno :gwizdanie: (bynajmniej ja tak robilem,robie i bede robic), wiec jak lewa od skrzyni to i prawa. Tak samo sie robi jak wymieniasz wahacze (itd.) tzn. tu wystarczy cwiartkami. Np.lewy gorny przod jest do wymiany, to i prawy tez wymieniamy,bo ten prawy jest juz slabszy i zacznie lada chwila stukac :wink4:

Kolego prawa mam nowa pod silnikiem. Pytanie dotyczyło wymiany poduszki lewej czy muszę poluzować resztę poduszek silnika i skrzyni żeby podnieść silnik w celu wymiany poduszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa...

jak ja wymieniałem kuzynowi w passacie ale prawą poduszkę, to wszystkie popuściłem na free i delikatnie podnosiłem silnik (z czuciem, aby się nie przesunął) o łapę, aby był dostęp do niej i wymiana była p&p w 5min :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...